Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych wspiera projekt Konektii

Kategoria: Blog Dodano: 2012-03-06

 

Miło jest nam Was poinformować, że Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych wspiera projekt Konektii poprzez publikację informacji w ramach sekcji wydarzeń na swojej stronie internetowej.
 
 
Z pewnością taki wyraz popracia dla projektu przyczyni się do popularyzacji marki Konektii w Internecie, a co z tym idzie - do jeszcze szybszego budowania społeczności osób niepełnosprawnych skupionej wokół Portalu.
 
Każda osoba posiada możliwość promowania Konektii w swoim środowisku szkolnym, zawodowym oraz wśród przyjaciół i znajomych. Za wszelką pomoc w rozpowszechnianiu misji Konektii z góry dziękujemy.
 
Wszystkich zainteresowanych współpracą z Konektią zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej współpracy oraz do kontaktu. 
 
Wszyscy webmasterzy i wydawcy internetowi mają możliwość wpierania projektu Konektii poprzez emisję jednej bądź kilku kreacji reklamowych w ramach swoich serwisów internetowych.
 
Konektia.pl - z myślą o Niepełnosprawnych...
 
 

 

Puma12345

Życzę Pełnomocnikowi Rządu d/s Osób Niepełnosprawnych aby portal społecznościowy Konektia.pl był zawsze z myślą o problemach osób niepełnosprawnych,aby Karta Praw Osób Niepełnosprawnych była tolerowana,respektowana,przestrzegana przez Rząd RP po ludzku z pełną odpowiedzialnością,powaga,ze szczególnym zrozumieniem i podejsciem do takich osób, aby ich los który niesie cierpienia fizyczne,oraz psychiczne był odmienny,lepszy aby im stworzyć im pracę,zatrudnienie,zajecia takie jak w Unii Europejskiej aby takie osoby nie były gorzej traktowane w XXI wieku.Puma 12345.

2012-03-19 20:12:11