Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Projekt Administracja publiczna a polski rynek pracy - wyraź swoje zdanie!

Kategoria: Praca Dodano: 2012-06-14

 

Czy masz wrażenie, że Twoje zdanie jest niezauważone? Projekt Administracja publiczna a polski rynek pracy daje Ci szansę na zabranie głosu na wiele różnych sposobów. Dowiedz się o swoich możliwościach uczestnictwa w działaniach realizowanych przez instytucje publiczne. Zainteresuj się programami proponowanymi przez partie polityczne. Wyraź swoje zdanie poprzez wzięcie udziału w ankiecie, zabranie głosu w debacie, wypowiedzenie się na forum internetowym, czy uczestnictwo w konferencji.

 

WYRAŹ SWOJE ZDANIE W ANKIECIE

 

Zapraszamy do udziału w ankiecie oceniającej działania administracji publicznej w zakresie podejmowanych działań na rzecz aktywizacji zawodowej. Wypełnienie ankiety zajmuję chwilę, a dla nas Twoje odpowiedzi są bardzo cenne. Formularz ankiety jest dostępny na stronie internetowej projektu. 

www.monitorpracy.pl

Istnieje także możliwość wypełnienia ankiety w wersji papierowej. Zgłoś się do nas, a my Ci to umożliwimy za pośrednictwem naszych wolontariuszy.

 

WEŹ UDZIAŁ W DEBACIE

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu debat na które także zostali zaproszeni pracodawcy oraz przedstawiciele administracji publicznej. Wspólna rozmowa może zaowocować w wiele interesujących rozwiązań na przyszłość, a także pogłębić relacje pomiędzy przedstawicielami każdej z grup.

Debaty zostaną zorganizowane:

1)     Lipiec – Gdańsk

2)     Sierpień – Kraków

3)     Wrzesień – Poznań

 

WYPOWIEDZ SIĘ NA FORUM

 

Zachęcamy bardzo do odwiedzenia naszego forum internetowego, które zamieszczone jest także na stronie internetowej projektu.

www.monitorpracy.pl

Jest to miejsce, w którym można swobodnie podzielić się swoimi doświadczeniami z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji.

Ponadto forum internetowe daje szanse zadawania pytań dotyczących działań administracji publicznej na rzecz aktywizacji zawodowej.

 

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA KONFERENCJACH

 

Końcowym etapem projektu jest organizacja konferencji, na których przedstawimy wyniki przeprowadzonych badań i analiz dotyczących działań administracji publicznej w sferze aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z kompleksowymi działaniami fundacji w ramach projektu. Co więcej podczas konferencji będzie szansa na rozmowy z przedstawicielami samorządów, partii politycznych oraz instytucji zajmujących się problematyką aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Konferencje odbędą się w: Gdańsku,  Krakowie oraz Poznaniu w grudniu.

 

DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI

 

Fundacja Aktywności Zawodowej powstała w 2008 roku. Głównym celem Fundacji jest niesienie pomocy osobom mającym trudność w powrocie na rynek pracy.

Naszą Fundację tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz instytucji rynku pracy oraz organizacji działających na rzecz osób defaworyzowanych.

Oferujemy:

·            Poradnictwo prawne

·            Pomoc psychologiczną

·            Doradztwo zawodowe

·            Szkolenia komputerowe

·            Pomoc w poszukiwaniu pracy

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.faz.org.pl

 

 

Wyszukiwarka
Podobne artykuły
Wolontariat bez granic - warsztaty nad morzem dla osób niepełnosprawnych

Pomoc i wsparcie,

"Wolontariat bez granic"- jest to innowacyjny projekt skierowany do osób niepełnosprawnych. Celem jest przekonanie osób niepełnosprawnych o tym, że mogą się realizować pomagając innym, często rów...

Dodano: 2012-08-09

Ustawa NFZ na 2012 rok

Wydarzenia,

Zmiany, które mają wejść w życie 1. stycznia 2012 odnośnie nowej refundacji leków budzą spore zamieszanie i zaniepokojenie zarówno wśród pacjentów, farmaceutów jak i lekarzy.

Dodano: 2011-12-30

Plamica Schoenleina-Henocha

Zdrowie, choroby, schorzenia,-

Plamica Schoenleina-Henocha, to choroba o burzliwym przebiegu, która jednak nie pozostawia w organizmie chorego poważnych następstw. Należy jednak być ostrożnym, gdyż w przypadku zaniedbań następst...

Dodano: 2012-02-12

Ustno-twarzowa terapia Castillo Moralesa

Rodzaje terapii,-

Argentyński lekarz-rehabilitant Castillo Morales podczas obserwacji zwyczajów pierwotnych mieszkańców Ameryki Łacińskiej, ze szczególnym uwzględnieniem ich relacji z niemowlętami i małymi dziećmi...

Dodano: 2012-07-01

Choroba Heinego-Medina

Zdrowie, choroby, schorzenia,-

„Polio” przyjemnie brzmiąca nazwa nieco podobna do dość znanej na całym świecie gry „Polo”. Podobieństwo to może budzić wiele pozytywnych skojarzeń związanych z rozrywką, odpoczynkiem czy też aktyw...

Dodano: 2012-04-19

Tetra-Amelia

Zdrowie, choroby, schorzenia,-

Tetra-Amelia nazwa, która może kojarzyć się z pseudonimem artystycznym, młodzieńczą ksywką lub też tajemniczym bohaterem literackim. W rzeczywistości pod tymi dwoma słowami ukrywa się występująca ...

Dodano: 2012-04-01

Wysoki kontrast
A+
Zmieniaj swobodnie i proporcjonalnie wielkość czcionek jak również obrazków i całej szaty graficznej strony.

Używaj wbudowanych funkcji przeglądarki internetowej:
- w celu powiększenia rozmiaru naciśnij "CTRL" i "+" naraz
- w celu zmniejszenia rozmiaru naciśnij "CTRL" i "-" naraz
- w ustawienia oryginalnej wielkości naciśnij "CTRL" i "0" naraz