Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Dodanie oferty pracy dla osób z niepełnosprawnością

Kategoria: Konektia.pl - pomoc w obsłudze portalu Dodano: 2011-12-30

W celu dodania oferty pracy kliknij w zaznaczony link znajdujący się w menu poziomym serwisu.

 

 

 

Proces dodawania oferty pracy dla osób niepełnosprawnych jest bardzo prosty i dzieli się na cztery kroki.

 

 

 1. wpisz nazwę stanowiska - będzie ona widoczna zarówno na stronie oferty pracy, jak na stronie listy ofert pracy.


   
 2. identyfikator - podajesz w momencie, kiedy poszukujesz pracowników na więcej niż jedno stanowisko. Dzięki identyfikatorowi wiesz, na które stanowisko aplikuje niepełnosprawny zainteresowany Twoją ofertą.


   
 3.  w polu tekstowym o nazwie "branża" wpisz branżę swojej oferty pracy. Podczas wpisywania branży pojawiają się sugestie, które można wybrać jednym kliknięciem. W celu zatwierdzenia branży naciśnij przycisk będący po prawej stronie pola tekstowego.
   
 4. Jeśli chcesz podpisać konkretną umowę - wybierz typ zatrudnienia.


   
 5. w polu "stopień niepełnosprawności" wybierz opcję która najbardziej pasuje do Twojego ogłoszenia. Pamiętaj, że ten wybór ma znaczący wpływ na profil kandydatów aplikujących na Twoje stanowisko pracy.


   
 6. określ swoją lokalizację, a tym samym miejsce tworzonego stanowiska pracy wpisując prawidłowe dane w polach: "miasto", "województwo" i "adres". Jeśli chcesz dokładnie ukazać na mapie lokalizację, naciśnij przycisk "pokaż na mapie" i w odpowiednim miejscu mapy ustaw marker.


   
 7. ważne jest staranne opisanie Twojej firmy i oferty pracy. Na tej podstawie wiele osób decyduje się na kontakt bądź odrzucenie oferty. Im więcej informacji podasz w tych miejscach, tym więcej zbędnych pytań unikniesz w rozmowie telefonicznej i podczas korespondowania.
 8. Wpisanie słów kluczowych w ofercie pracy dla niepełnosprawnych ułatwią potencjalnym zainteresowanym znalezienie jej podczas korzystania z wyszukiwarki. 

 

 

 

 

 • jest nim podgląd zredagowanej oferty pracy. Jeśli wszystko się zgadza - przejdź do kroku kolejnego. Jeśli konieczne są poprawki - naciśnij przycisk "wstecz".

 

 

 

 

 • w tym kroku wybierz wszystkie opcje jakie Cię interesują, a przede wszystkim ustalasz datę ważności oferty. Wszystkie opcje dodatkowe są darmowe.

 

 

 

 

 • stanowi podsumowanie kosztu dodania ogłoszenia - całość jest gratis.

 

 

Życzymy owocnego poszukiwania pracownika, a zarazem krótkiego i udanego procesu rekrutacji.

 

 

Wyszukiwarka
Podobne artykuły
Uprawnienia zatrudnionych osób niepełnosprawnych

Praca,Szukanie pracy

Zatrudnianie osób niepełnosprawnych staje się w Polsce coraz bardziej powszechne. Pracodawcy częściej i chętniej zatrudniają wykwalifikowane osoby, które są niepełnosprawne. Dla pracodawców to szan...

Dodano: 2012-01-05

Praca dla niepełnosprawnych w Internecie

Praca,Szukanie pracy

W artykule znajdują się praktyczne porady dotyczące poszukiwania pracy. Przedstawione zostały sposoby wyszukiwania ofert zatrudnienia na stronach urzędów pracy, a także w portalach z ogłoszeniami. ...

Dodano: 2012-02-08

Uprawnienia dla osób niepełnosprawnych - wymiar czasowy pracy

Ułatwienia dla niepełnosprawnych,-

Dla osób niepełnosprawnych posiadających szereg orzeczeń o stopniu swojej niepełnosprawności, państwo wprowadziło szereg udogodnień, ulg, przywilejów i usprawnień.

Dodano: 2011-12-30

Aktywna Firma szansą dla niepełnosprawnych

Praca,Szukanie pracy

„Aktywna Firma” jest przykładowym modelem aktywizacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością intelektualną. W swym założeniu ma być to zarabiający na siebie podmiot, który z jednej strony b...

Dodano: 2014-04-01

Zaświadczenie dot. zastosowania skróconego czasu pracy dla osób niepełnosprawnych

Prawo,

Zgodnie z prawem pracy, aby zastosować skrócony czas pracy dla osoby niepełnosprawnej, niezbędne jest posiadanie zaświadczenia, potwierdzającego taką konieczność. Jednak na podstawie zmian wprowadz...

Dodano: 2012-01-05

Fundacje dla osób niepełnosprawnych

Pomoc i wsparcie,

Wiele instytucji oferuje swoją pomoc i wsparcie. Jednak czasami trudno zorientować się, na jakie konkretne działania można liczyć ze strony poszczególnych z nich. W dużej mierze uzależnione jest to...

Dodano: 2012-02-11

Wysoki kontrast
A+
Zmieniaj swobodnie i proporcjonalnie wielkość czcionek jak również obrazków i całej szaty graficznej strony.

Używaj wbudowanych funkcji przeglądarki internetowej:
- w celu powiększenia rozmiaru naciśnij "CTRL" i "+" naraz
- w celu zmniejszenia rozmiaru naciśnij "CTRL" i "-" naraz
- w ustawienia oryginalnej wielkości naciśnij "CTRL" i "0" naraz