Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Dużo czytacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ile czytacie? Czy jest to jedna książka miesięcznie, jedna tygodniowo, miesięcznie, rocznie czy więcej? A może mniej?
Ja czytam kilka książek miesięcznie 5-10 zależnie od wolnego czasu. Czy to dużo? Myślę że jak na nasze społeczeństwo całkiem sporo Wink
Mi tak myślę wychodzi około 5 książek na miesiąc, może nie jest to ilość powalająca ale myślę że conajmniej rozsądna Wink
Ja czytam książkę lub dwie w miesiącu, czasami więcej jak coś ciekawego wpadnie w ręce. Nigdy szczególnie nie lubiłem czytać, wolę oglądać filmy Wink
Obecnie czytam 2-3 ksiązki w miesiącu, może nie jakoś dużo ale nie mam więcej wolnego czasu.Wink
Czytam kilka książek w miesiącu, myślę że to optymalna ilość bo wiele ludzi nie czyta nawet jednej ksiązki w roku Smile
Myślę że czytam dużo, bo około 10 książek w miesiącu to raczej minimum. Ale oczywiście nie kupuję tyle tylko raczej wypożyczam z biblioteki po prostu, inaczej bym zbankrutował Wink
Ja ostatnio się bardzo opuścilam i czytam może dwie książki w miesiącu maksymalnie ;/ Niestety, brak czasu...
Nie lubię czytać książek...
To zależy ile uznajesz za "Dużo" czytam różnie, zależy ile mam wolnego czasu, czasem zdarzy się 10 książek w miesiącu a czasem jedna, nie ma na to reguły Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie