Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Księgarnie internetowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy korzystacie z usług internetowych księgarni? Czy wolicie jednak iść do tradycyjnej księgarni, obejrzeć, dotknąc książkę ? A jeśli korzystacie z tych wirtualnych, to z jakich konkretnie i jakie macie o nich opinie?
No ja ze względu na to że mam problemy z poruszaniem się to wiele rzeczy zamawiam przez internet - ksiązki również, korzystam głównie z usług sklepu empik i merlin.pl - może nie są najtańsi ale za to największy wybór mają i największą rzetelność.
Lubię bardzo korzystać z internetowych księgarni ponieważ mają bardzo duży wybór i duuuuzo niższe ceny niż w księgarniach normalnych Smile Moją ulubioną jest Gandalf Smile
Oczywiście że korzystam z internetowych księgarni. W tych stacjonarnych nawet tak dużych jak empik ciężko mi się po prostu poruszać na wózku. A tak przez internet jest bardzo wygodnie Smile
Ja osobiście chodzę do normalnych księgarni typu empik ale mój brat lubi sobie przeglądać ksiązki w internecie i zamawia je sobie z internetowej wersji Empiku a ja mu je odbieram bo Empik oferuje taką możliwość Smile
Ja również korzystam z internetowych księgarni, głównie ze względu na niskie ceny, ksiązki potrafią być nawet 20 zł tańsze niż w normalnej księgarni a przesyłka często jest darmowa powyżej pewnej kwoty.
A ja wolę jednak tradycyjne księgarnie - lubię wziąć książkę do ręki, zobaczyć jak została wydana itp i porozmawiać z ksiegarzem Wink Dlatego nie chodze do Empików czy innych dużych ksiegarni tylko do swojej małej osiedlowej Smile
Korzystam oczywiście Wink To bardzo duża wygoda - spory wybór no i oszczędność czasu i pieniędzy Wink
Tak, korzystałem kiedyś z usługi tej księgarni internetowej: księgarnia internetowa

Naprawdę sprawdzona, dobra księgarnia internetowa.
W dzisiejszych czasach chyba każdy kupuje ksiązki przez internet, są sporo tańsze niż w normalnych księgarniach które narzucają duże marże żeby się utrzymać..
Stron: 1 2
Przekierowanie