Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Czym się zajmujecie na codzień?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie Smile Czym się zajmujecie na co dzień? Pracujecie, studiujecie?
Na codzień pracuję z osobami niepelnosprawynymi jako pielęgniarz- wcześniej studiowalem pielęgniarstwo (wiem, to rzadkie wśród mężczyn) To zajęcie w sumie wypełnia mi większość życia obecnie.
Na codzień pracuję dorywczo jako dziennikarz, tzn. piszę artykuły dla różnych portali, szczególnie tych filmowych, a w wolnym czasie poszerzam swoją wiedzę z dziedziny filmu Smile
mężczyźni na pielęgniarstwie to nie jest nic szczególnego Smile takie rodzynki na roku.

Ja studiuję resocjalizację na UJ w Krakowie w wolnym czasie odbywam wolontariat w domu starców.
Jestem studentem psychologii Smile Na razie nie pracuję Smile Udzielam się w wolontariatach i kołach naukowychSmile
Również jestem studentem, fizyki i astronomii, w wolnym czasie przesiaduję w planetarium Smile
Żyję, niczym się nie zajmuję, siedzę przy komputerze i w internecie na co dzień. Od czasu do czasu pojeżdżę na rowerku magnetycznym.
Na codzień pracuję, do tego od czasu do czasu fotografuję i gram na gitarze i oglądam dużo filmów Wink
Ja w tej chwili szukam pracy na pół etatu, prowadzę dom, wychowuję sześcioletnią córeczkę. Do tego czytam i gram na pianinie Smile
Ja w wolnym czasie zajmuję się pomaganiem osobom starszym i niepełnosprawnym w wypełnianiu pitu za 2013 rok. Jestem bardzo zadowolona z tego co robię Wink
Przekierowanie