Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Legalizacja miękkich narkotyków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy uważacie, że marihuana powinna być zalegalizowana? Czy raczej jesteście przeciwni?
Nie paliłem nigdy marichuany więc nawet nie wiem jak działa, ale skoro to narkotyk to z pewnością nie jest bezpieczny i nie powinien być powszechnie dostępny.
Nie warto legalizować. Młodzież zniszczy swój organizm przez taką właśnie legalizację.
Według mnie obecne prawo jest dobre i nie należy go zmieniać. Narkotyki nie są rzeczą dobrą która powinna być powszechnie dostępna dla społeczeństwa.
Powinna być zalegalizowana. Wystarczy spojrzeć chociażby na Holandię, gdzie po tylu latach legalizacji praktycznie nie istnieje mafia narkotykowa Smile
Jak ktoś chce brać narkotyki to będzie brał niezależnie od tego, czy są legalne, czy nie. A jak ktoś nie chce, to choćby były ogólnodostępne, to ich nie kupi, bo nie ma takiej potrzeby Smile Tak samo nikt nikogo nie zmusza do palenia papierosów czy picia alkoholu. Jakby marihuanę sprzedawano w sklepach to i tak by mnie to nie obchodziło. Nie mam nic przeciwko.
Przekierowanie