Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Witamy na naszym forum!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile
Z tej strony Monika - jestem administratorem tego forum. To do mnie możecie zgłaszać wszelkie sugestie, prośby i wszelkie inne sprawy związane z funkcjonowaniem forum.

W imieniu całego zespołu Konektii życzę Wam wszystkim, abyście byli zadowoleni z funkcjonowania zarówno forum jak i całego portalu. Chcielibyśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy będą się czuli bezpiecznie i miło...jak w domu Smile

Z kolei prywatnie jestem siostrą niepełnosprawnego brata.
Michał - tak nazywa się mój brat, ma 23 lata i ma autyzm. Nieobce są mi wszelkie problemy, które dotykają rodziny borykające się z niepełnosprawnością. Dlatego tym bardziej wiem jak bardzo ważne jest wsparcie i ciepłe słowa innych ludzi.
Dodatkowo ukończyłam Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego - Kierunek Pedagogika. Moja praca magisterska również związana była z tematem autyzmu a dokładnie poruszała temat wsparcia dla rodzin borykających się z problemem autyzmu. Wyniki badań tylko potwierdziły moje doświadczenia w tym temacie - wsparcie jest znikome i należy liczyć przede wszystkim na samego siebie. Dlatego jeśli znajdą się na Konektii osoby, które borykają się z podobnymi problemami - chętnie pomogę informacją w miarę możliwości.

Na koniec życzę sobie i wszystkim Użytkownikom Konektii żeby nam się dobrze tutaj dyskutowało na wszelkie możliwe tematy Smile Pozdrawiam!
Witajcie.Na wstępie musze pochwalić was za ten portal jest mi ogromnie miło zaglądać tu i umieszczać informacje.
Prywatnie jestem wolontariuszka w ośrodku śds. Pomimo że sama jestem niepełnosprawna pomagam innym którzy tej pomocy potrzebuja bardziej niz ja.W zeszłym roku jako wolontariuszka brałam udział w VI Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych.Niepodaję sie chociaż przeciwnosci losu i barier.Pozdrawiam
Witam. Mam na imie Czarek. Pozdrowionka .
Witajcie serdecznie. Jestem Michał, jestem studentem politologiiSmile Takie forum to naprawdę świetny pomysł i zarazem szansa poznania wielu ciekawych ludzi. Pozdrawiam wszystkich i liczę na dużo wypowiedzi Smile
Witam wszystkich, mam na imię Agnieszka i działam jako wolontariuszka do pomocy przy dzieciach niepełnosprawnych w domu dziecka. Mam nadzieję że z tego forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy Smile Pozdrawiam wszystkich.
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, mam nadzieję że z tego forum wyniosę informacje które pomogą mi w codziennym życiu jak i sam może w czymś pomogę innym Smile
witam wszystkich serdecznie, ja zawodowo pracuję z osobami niepelnosprawnymi w charakterze pielęgniarza, mam nadzieję że będę w stanie tutaj komuś pomóc a przy okazji samemu dowiem się ciekawych rzeczy.
Witam wszystkich serdecznie, na to forum sprowadza mnie moja siostra, która jest osobą niepełnosprawną. Mam nadzieję że będziemy się tutaj wspierać nawzajem, pozdrawiam!
Cześć, ja jestem Kasia, a na forum sprowadził mnie fakt, że... Mam 6letnią córeczkę z zespołem Downa. Mam nadzieję, że znajdę tu ciekawych ludzi, ale i pomoc, wsparcie i porady.
Witam Was wszystkich i zapraszam do dalszego uczestnictwa w życiu forum.
______________________________________________
Zapraszam do odwiedzenia profesjonalnej firmy, które świadczy usługi takie jak fotografia ślubna czy inne związane z tą branżą.
Przekierowanie