Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Blog o hospicjum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj odbyło się uhonorowanie blogów roku. Jedno z wyróźnień przypadło blogowi http://zorkownia.blogspot.com/ . Autorka bloga jest wolontariuszką w hospicjum. Opisuje historie prawdziwych ludzi. Jej sposób postrzegania świata jest jedyny w swoim rodzaju. Sama o swoim miejscu w sieci mówi, że jest dla niej "hospicyjną myśloodsiewnią".
Blog bardzo fajny, póki co przejrzałem na szybko kilka wpisów ale wyglądają rewelacyjnie, wieczorem będę mieć więcej czasu to chętnie poczytam więcej. Dzięki za linka!
A ja czytam tego bloga już od około roku i faktycznie jest bardzo fajnie pisany i przede wszystkim autentycznie, no i przede wszystkim ukazuje ludziom jak ważną rzeczą jest wolontariat.
Jestem regularną czytelniczką tego bloga w związku z tym że sama pracuję jako wolontariusz, co prawda nie w hospicjum ale też z osobami chorymi, to ten temat jest mi szczególnie bliski.
To nie pierwszy raz, gdzie blogi opisujące walkę z chorobą wygrywają.
(23-02-2012 06:58 PM)marta12 napisał(a): [ -> ]To nie pierwszy raz, gdzie blogi opisujące walkę z chorobą wygrywają.

Bo takie blogi zachęcają do czytania. Osoba niepełnosprawna może się komuś wyżalić, wygadać.
Według mnie takie blogi są popularne ponieważ pokazują jak wiele przeciwności można w zyciu pokonać i ukazują nam zwykłym ludziom że często nasze problemy są niczym wobec prawdziwych życiowych przeszkód.
W mojej opinii również jestem zadowolony. Całkiem ładnie to wygląda Smile

_________________________________________________
Zajrzyj i zakup szybkowar
Przekierowanie