Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Co aktualnie czytacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym wątku piszcie jaką książkę czytacie aktualnie i czy się wam podoba, jeśli tak to polecajcie, jeśli nie to krytykujcie Big Grin Zrobimy sobie tutaj taki mały kącik literacki Wink
Maufrais Raymond - Zielone piekło . Książka pewnego młodego, francuskiego podróżnika. Niesamowita relacja z wyprawy Smile Wczoraj zacząłem późnym wieczorem, dzisiaj wkrótce skończę, tak mnie wciągnęła.
Ja jestem w trakcie czytania trylogii Millenium Stiega Larssona, która była bardzo popularna w ostatnich latach - ostatnio widziałem film nakręcony na jej podstawie - stąd decyzja o przeczytaniu. Jak do tej pory jestem na 2 tomie i muszę przyznać że niesamowicie wciąga.
Polecam "Medicus" - Noah Gordona. Świetna, wciągająca opowieść o średniowiecznym medyku (jak wskazuje tytułSmile) Idealna na "niewyraźne" lutowe wieczorySmile
Ja wczoraj zaczęłam czytać Między tęsknotą lata a chłodem zimy - taki skandynawski kryminał z tzw. "czarnej serii" Dopiero kilka rozdziałów za mną i rewelacji póki co nie ma ale może się rozkręciWink
Ja kilka dni temu skończyłam czytać "Obcy ptak" - Raija, polecam książkę na spokojne wieczory.
Skończyłem już czytać 3 tom Millenium Larssona i jestem pod wrażeniem - naprawdę jeden z lepszych kryminałów jakie ostatnio miałem okazję przeczytać.
Aktualnie czytam Latarnika Camilli Lackberg - jeszcze lepszy niż poprzednie częśći sagi Smile
Ja w chwili obecnej czytam sobie książkę Tomasza Lisa "Polska, głupcze!". Polecam dla ludzi interesujących się polityką i nie tylko Wink
Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki Mario Vargas Ilosa - ciekawa, ale facetowi ciężko się ją czyta Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie