Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Jakie są wasze zainteresowania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie. Czym się interesujecie, jakie macie hobby, co robicie w wolnym czasie, czym się pasjonujecieSmile) Jak dla mnie ulubionym tematem jest polityka światowa i stosunki międzynarodoweSmile Fascynują mnie wydarzenia i ich wpływ na rozwój polityki światowych mocarstw. Poza tym lubię dobrą książkę i ambitny film Smile
Moim głównym hobby poza pracą są szachy Wink Startuję nawet czasami w zawodach powiatowych/wojewódzkich z małymi sukcesami Smile Poza tym oczywiście muzyka.
Ja interesuję się głównie filmem, czytam portale i gazety na ten temat no i nałogowo oglądam filmy Wink Myślę że jakąs wiedzę na ten temat posiadam Wink Kino to jedna z niewielu rozrywek dostępna dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Moim konikiem jest historia Polski szczególnie okres I wojny światowej Wink W wolnym czasie czytam o tym ksiązki i piszę artykuły Wink
Ja w sumie nie mam jakiegoś takiego wielkiego głównego zainteresowania Wink Lubię za to czytać o geografii i różnych miejscach na ziemi Smile Dowiadywac sie ciekawostek na ten temat.
Interesuję się astronomią - studiuję zresztą fizykę i astronomię tak więc poszerzam moją pasję codziennie podczas nauki Smile
Interesuję się przede wszystkim filmem, poza tym trochę gram na gitarze i fotograruję, wszystko oczywiście w czasie wolnym, hobbystycznie Wink
Czytam książki, gram na pianinie i oglądam filmy - najczęściej animowane, z córcią Wink Rzadko oglądam coś sama w sumie.
książka, film, internet...
Moim głównym zainteresowaniem jest fotografia i filmowanie. Do tej pory filmy nagrywałem jedynie aparatem kompaktowym, ale już uzbierałem na zakup kamery z projektorem i niebawem będę ją miał Smile Poza tym interesuje się historią, zwłaszcza II wojną światową i bardzo lubię o tym czytać. Niedawno nabyłem książkę o bitwie o Anglię i udziale Polaków w niej, więc będzie co robić wieczorami Smile
Przekierowanie