Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Czy gracie w gry komputerowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gracie w gry komputerowe? Jeśli tak to jakie?Smile Ja trochę za dużo czasu spędzam przed komputerem. Ostatnio bardzo wciągnęły mnie gry indie, gry niezależne takie jak Braid czy Limbo. Mają niesamowity klimat i sa bardzo oryginalnie wykonane Smile prócz tego bardzo lubię gry rpg i przygodówki Smile
Ja bardzo rzadko gram w gry a jak już to najczęściej w jakieś gierki online.
Gram od czasu do czasu, ale raczej rzadko, głównie w gry wyścigowe typo Need For Speed czy Forza Motorsport, inne jakoś mnie nie wciągają.
Ja mam dośc dużo wolnego czasu i gram w tzw. gdy MMORPG, głównie World of Wacraft Wink
Gram od czasu do czasu, głównie w gry przygodowe. Musze jednak stwierdzić że obecnie nie są już tak ciekawe i fajne jak kiedyś, bo teraz skupiają się na grafice nie zaś na fabule ;/
Gram regularnie w MMoRPG, np. World of Warcraft, juz od 5 lat. Smile Krzysztof jaką grasz postacią i na jakim serwerze to może się spotkamy jakoś online Big Grin
Nie gram, uważam że gry komputerowe ogólnie są głupie i nic do życia nie wnoszą zabierając jedynie cenny czas.
Gram w Hugo i Muminki. Moje dwie ulubione gry Wink
Gram ale dość rzadko a jeżeli już to w gry wyścigowe, najczęściej Need For Speed albo Colin Mc Rae Wink
Gram oczywiście, w rożne gatunki gier, bardzo lubię przygodówki i gry zręcznościowe, ostatnio grałem w Syberię 2 - bardzo ciekawa przygodówka Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie