Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Homoseksualizm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jesteście za, przeciw? Co ogólnie myślicie o ludziach o odmiennej orientacji seksualnej?
Ja jestem tolerancyjna ale do pewnego stopnia.Nie mam nic do ludzi innej orientacji seksualnej ale nie chciałabym mieć z nimi styczności.
Jestem osobą szalenie tolerancyjną. Jak dla mnie powinny zostać zalegalizowane związki partnerskie między osobami tej samej płci. Przecież to niczyja wina, że takim go stworzyła natura, to żadna choroba, ani wypaczenie. Po prostu trzeba to zaakceptowaćSmile
Nie mam nic przeciwko, mam nawet kolegę geja i dobrze się dogadujemy, to bardzo dobry i mądry człowiek, ma stałego partnera od 10 lat i naprawdę nie jedna "normalna" para mogłaby im pozazdrościć tak zdrowej i dojrzałej relacji.
Gej czy lesbijka to taki sam człowiek jak każdy inny. Ich sprawa kogo kochają, z kim żyją, z kim uprawiają seks. Nie wiem czemu by społeczeństwo miało ingerować w życie takich osób. Przecież to wyłącznie osobista sprawa każdego z nas.
Mi to zupełnie nie przeszkadza i bardzo nie podoba mi się wszelka nietolerancja w tym temacie... Ludzie powinii się zajmować sobą a nie czyimiś sprawami.
Jestem osobą tolerancyjną i kompletnie mi nie przeszkadzają homoseksualiści. Każdy powinien mieć prawo do prywatności Smile
Mam kolegę geja i dwie koleżanki które są lesbijkami i są parą - ciężko spotkać fajniejszych ludzi naprawdę. Zresztą bardzo ich podziwiam za to że się swoich uczuć nie wstydzą.
Mnie to ani nie bulwersuje, ani nie bronię ich jakoś zaciekle. Uważam że każdy w swojej sypialni ma prawo robić to co lubi i co go podnieca. Dopóki nie wychodzą na ulice to nie mam nic przeciwko.
Przekierowanie