Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Aborcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie macie zdanie na ten temat? Czy popieracie bezwzględne prawo do wyboru przez kobietę, czy ma urodzić dziecko, czy pozbyć się płodu? Albo jesteście stu procentowymi przeciwnikami jakiejkolwiek ingerencji w rozwój życia ludzkiego, od momentu poczęcia, aż po naturalną śmierć? A może trzecia droga: jesteście przeciwnikami legalizacji aborcji, ale dopuszczacie jej użycie w niektórych przypadkach, np. przy zagrożeniu życia matki?
Według mnie kobieta powinna mieć prawo do aborcji, zwłaszcza w takich przypadkach gdy np. zostanie zgwałcona i zajdzie w ciążę.
Według mnie ogólnie kobieta powinna mieć prawo do aborcji - państwo nie powinno decydować za nas!
Dokładnie. To kobieta powinna decydować czy urodzić dziecko czy nie. Oczywiście do głosu może być jeszcze dopuszczony ojciec dziecka. Jeśli on też chce aborcji, to nie widzę powodów by jej zakazywać.
No proszę widzę że jest tu kilku zwolenników aborcji. Cieszy mnie to ponieważ ja również jestem za takim rozwiązaniem i liberalizacją polskiego prawa.
A ja jestem przeciwny, według mnie to takie samo morderstwo jak każde inne.... A w sumie jeszcze gorsze bo na bezbronnej istocie.
Wedlug mnie takie prawo jakie obecnie w Polsce obowiązuje jest idealne ponieważ to kompromis dopuszczający aborcję w naprawdę koniecznych okolicznościach.
Zgadzam się z Kamilem, obecne prawo jest kompromisowe i najbardziej liberalne dla wszystkich.
Nie powinno się ruszać prawa, które teraz obowiązuje w tej kwestii. Aborcja to delikatna sprawa. Każdy ma prawo do życia.
Każdy ma prawo decydować o swoim życiu! Jeśli kobieta nie chce dziecka z różnych powodów to powinna mieć prawo do aborcji. Obecnie i tak jak ktoś nie chce dziecka to je usunie tylko gdzieś nielegalnie i potem może mieć poważne problemy zdrowotne!

________________
jaki kredyt mieszkaniowy
Przekierowanie