Konektia.pl - Forum

Pełna wersja: Audiobooki, Ebooki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie są wasze opinie na temat Audiobooków i Ebooków czyli nowoczesnych form książki? Korzystacie czy jesteście przeciwni?
Ja nie przepadam, dopóki nie mam jeszcze problemów z czytaniem to wole z tego korzystać, żeby nie bylo tak jak z nogami że jak miałem to nie korzystałem a potem byl płacz. Teraz doceniam to co mam, czyli dobre oczy Wink
Do mnie to jakoś nie trafia, nie mogę się skupić czytając coś na ekranie komputera albo słuchając z słuchawek. Wolę zwykłe książki Smile
E booków nie czytuję ale czasami wypożyczam audiobooka i np. slucham sobie jak robię obiad czy coś innego w domu Smile Całkiem fajne rozwiązanie Wink
Jakoś nie mogę się przekonać do audiobooków. Wolę sam czytać, wtedy bardziej potrafię skupić się na treści i więcej zrozumieć.
Ja osobiście lubię tradycyjne książki ale mój brat odkąd odkrył audiobooki to co rusz prosi mnie o wypożyczanie kolejnych z biblioteki Smile Tak więc kwestia gustu.
Czemu nie, myślę że jest to po prostu nowoczesna propozycja dla ludzi którzy niekoniecznie lubią czytać. Osobiście nie jestem przekonany ale wielu moich znajomych czyta np. ebooki na smartfonach Wink
Zdecydowanie jestem przeciw. Uważam że to tylko odbiera czytelników tradycyjnym książkom które przez to robią się coraz mniej popularne.
Wolę tradycyjne książki, ale przeciw audio i ebookom nie mam nic przeciwko skoro są ludzie zainteresowani taką formą literaturyWink
W sumie może raz w życiu korzystałam z audiobooka bo dostałam go gratis w telefonie komórkowym, ale za to z ebooków korzystam dośc często więc uważam że to przydatne formy literatury.
Stron: 1 2
Przekierowanie