Konektia.pl - Forum
Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - Wersja do druku

+- Konektia.pl - Forum (http://konektia.pl/forum)
+-- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) (/showthread.php?tid=111)

Strony: 1 2

Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - ona19 - 22-02-2012 01:52 PM

Jaka była najfajniejsza książka którą mieliście okazję przeczytać w dzieciństwie i pamiętacie do dzisiaj? Smile

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - sympatyczny88 - 22-02-2012 09:18 PM

Cudaczek WyśmiewaczekSmile Mama czytała mi ją dziesiątki razy do snu... uwielbiałem ją. Do dzisiejszego dnia mam ten sam egzemplarz i trzymam go w swoim dziecięcym archiwum Smile

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - Krzysztof - 23-02-2012 12:54 PM

Zdecydowanie W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza Smile Pięknie napisana i bardzo ciekawa książka przygodowa. Czytałem kilka nocy pod rząd z zapartym tchem.

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - ciekawy24 - 25-02-2012 04:47 PM

Ja lubiłem serię o trzech detektywach - napisane fajnie, rzetelnie i z humorem Smile

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - marcin - 25-02-2012 06:18 PM

Zdecydowanie O psie który jeździł koleją - tak realistyczna że czułem jakby opowiadala o moim wlasnym piesku, strasznie smutne zakończenie ale piękne Sad

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - Kamil - 26-02-2012 05:56 PM

Hmm ja w dzieciństwie uwielbiałem Przygody Tomka Sawyera - myślę że to świetna książka dla chłopców i dlatego tak mi się podobała Wink

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - dragon - 26-02-2012 07:53 PM

Mi z dzieciństwem kojarzą się szczególnie "dzieci z bullerbyn" astrid lindgren - pamiętam że ubóstwialem tą książke Smile)

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - anthem - 26-02-2012 09:11 PM

Ja w dzieciństwie nie lubiłem czytać i w sumie nie pamiętam żebym czytał jakieś ksiązki w tym okresie. Jedyne co mi się kojarzy z dzieciństwem to baśnie andersena czytane mi przez mamę Wink

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - Aga_29 - 27-02-2012 08:20 PM

Hmm zdecydowanie wszystkie ksiązki Małgorzaty musierowicz - szczególnie Opium w Rosole Big Grin

RE: Ulubiona książka z czasów dzieciństwa :) - Artist - 28-02-2012 08:48 PM

Dziwne że nikt tutaj nie wymienił Harrego Pottera ;P przecież to fenomen mojego pokolenia, czytałem z zapartym tchem wszystkie tomy Wink