Konektia.pl - Forum
Czym się zajmujecie na codzień? - Wersja do druku

+- Konektia.pl - Forum (http://konektia.pl/forum)
+-- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Luźne tematy (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Czym się zajmujecie na codzień? (/showthread.php?tid=118)

Czym się zajmujecie na codzień? - marta12 - 23-02-2012 12:58 AM

Tak jak w temacie Smile Czym się zajmujecie na co dzień? Pracujecie, studiujecie?

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - dragon - 23-02-2012 12:18 PM

Na codzień pracuję z osobami niepelnosprawynymi jako pielęgniarz- wcześniej studiowalem pielęgniarstwo (wiem, to rzadkie wśród mężczyn) To zajęcie w sumie wypełnia mi większość życia obecnie.

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - Krzysztof - 23-02-2012 01:20 PM

Na codzień pracuję dorywczo jako dziennikarz, tzn. piszę artykuły dla różnych portali, szczególnie tych filmowych, a w wolnym czasie poszerzam swoją wiedzę z dziedziny filmu Smile

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - marta12 - 23-02-2012 06:22 PM

mężczyźni na pielęgniarstwie to nie jest nic szczególnego Smile takie rodzynki na roku.

Ja studiuję resocjalizację na UJ w Krakowie w wolnym czasie odbywam wolontariat w domu starców.

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - sympatyczny88 - 26-02-2012 01:00 AM

Jestem studentem psychologii Smile Na razie nie pracuję Smile Udzielam się w wolontariatach i kołach naukowychSmile

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - Kamil - 26-02-2012 06:15 PM

Również jestem studentem, fizyki i astronomii, w wolnym czasie przesiaduję w planetarium Smile

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - Jarosław Machynia - 28-02-2012 07:49 PM

Żyję, niczym się nie zajmuję, siedzę przy komputerze i w internecie na co dzień. Od czasu do czasu pojeżdżę na rowerku magnetycznym.

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - Artist - 28-02-2012 09:46 PM

Na codzień pracuję, do tego od czasu do czasu fotografuję i gram na gitarze i oglądam dużo filmów Wink

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - kalarepka - 06-03-2012 08:58 PM

Ja w tej chwili szukam pracy na pół etatu, prowadzę dom, wychowuję sześcioletnią córeczkę. Do tego czytam i gram na pianinie Smile

RE: Czym się zajmujecie na codzień? - niepl - 30-03-2013 01:31 PM

Ja w wolnym czasie zajmuję się pomaganiem osobom starszym i niepełnosprawnym w wypełnianiu pitu za 2013 rok. Jestem bardzo zadowolona z tego co robię Wink