Konektia.pl - Forum
Co aktualnie czytacie? - Wersja do druku

+- Konektia.pl - Forum (http://konektia.pl/forum)
+-- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Co aktualnie czytacie? (/showthread.php?tid=40)

Strony: 1 2

Co aktualnie czytacie? - ona19 - 17-02-2012 06:35 PM

W tym wątku piszcie jaką książkę czytacie aktualnie i czy się wam podoba, jeśli tak to polecajcie, jeśli nie to krytykujcie Big Grin Zrobimy sobie tutaj taki mały kącik literacki Wink

RE: Co aktualnie czytacie? - numberfive - 18-02-2012 01:20 PM

Maufrais Raymond - Zielone piekło . Książka pewnego młodego, francuskiego podróżnika. Niesamowita relacja z wyprawy Smile Wczoraj zacząłem późnym wieczorem, dzisiaj wkrótce skończę, tak mnie wciągnęła.

RE: Co aktualnie czytacie? - Krzysztof - 18-02-2012 05:14 PM

Ja jestem w trakcie czytania trylogii Millenium Stiega Larssona, która była bardzo popularna w ostatnich latach - ostatnio widziałem film nakręcony na jej podstawie - stąd decyzja o przeczytaniu. Jak do tej pory jestem na 2 tomie i muszę przyznać że niesamowicie wciąga.

RE: Co aktualnie czytacie? - przymon - 20-02-2012 01:12 PM

Polecam "Medicus" - Noah Gordona. Świetna, wciągająca opowieść o średniowiecznym medyku (jak wskazuje tytułSmile) Idealna na "niewyraźne" lutowe wieczorySmile

RE: Co aktualnie czytacie? - ona19 - 21-02-2012 05:47 PM

Ja wczoraj zaczęłam czytać Między tęsknotą lata a chłodem zimy - taki skandynawski kryminał z tzw. "czarnej serii" Dopiero kilka rozdziałów za mną i rewelacji póki co nie ma ale może się rozkręciWink

RE: Co aktualnie czytacie? - kasia28 - 22-02-2012 12:19 PM

Ja kilka dni temu skończyłam czytać "Obcy ptak" - Raija, polecam książkę na spokojne wieczory.

RE: Co aktualnie czytacie? - Krzysztof - 23-02-2012 12:59 PM

Skończyłem już czytać 3 tom Millenium Larssona i jestem pod wrażeniem - naprawdę jeden z lepszych kryminałów jakie ostatnio miałem okazję przeczytać.

RE: Co aktualnie czytacie? - ciekawy24 - 25-02-2012 04:43 PM

Aktualnie czytam Latarnika Camilli Lackberg - jeszcze lepszy niż poprzednie częśći sagi Smile

RE: Co aktualnie czytacie? - marcin - 25-02-2012 06:22 PM

Ja w chwili obecnej czytam sobie książkę Tomasza Lisa "Polska, głupcze!". Polecam dla ludzi interesujących się polityką i nie tylko Wink

RE: Co aktualnie czytacie? - Kamil - 26-02-2012 05:51 PM

Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki Mario Vargas Ilosa - ciekawa, ale facetowi ciężko się ją czyta Tongue