Konektia.pl - Forum
Jakie są wasze zainteresowania? - Wersja do druku

+- Konektia.pl - Forum (http://konektia.pl/forum)
+-- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Hobby (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Jakie są wasze zainteresowania? (/showthread.php?tid=48)

Jakie są wasze zainteresowania? - numberfive - 18-02-2012 06:03 PM

Tak jak w temacie. Czym się interesujecie, jakie macie hobby, co robicie w wolnym czasie, czym się pasjonujecieSmile) Jak dla mnie ulubionym tematem jest polityka światowa i stosunki międzynarodoweSmile Fascynują mnie wydarzenia i ich wpływ na rozwój polityki światowych mocarstw. Poza tym lubię dobrą książkę i ambitny film Smile

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - dragon - 23-02-2012 12:06 PM

Moim głównym hobby poza pracą są szachy Wink Startuję nawet czasami w zawodach powiatowych/wojewódzkich z małymi sukcesami Smile Poza tym oczywiście muzyka.

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - Krzysztof - 23-02-2012 01:09 PM

Ja interesuję się głównie filmem, czytam portale i gazety na ten temat no i nałogowo oglądam filmy Wink Myślę że jakąs wiedzę na ten temat posiadam Wink Kino to jedna z niewielu rozrywek dostępna dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - ciekawy24 - 25-02-2012 04:57 PM

Moim konikiem jest historia Polski szczególnie okres I wojny światowej Wink W wolnym czasie czytam o tym ksiązki i piszę artykuły Wink

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - marcin - 25-02-2012 06:31 PM

Ja w sumie nie mam jakiegoś takiego wielkiego głównego zainteresowania Wink Lubię za to czytać o geografii i różnych miejscach na ziemi Smile Dowiadywac sie ciekawostek na ten temat.

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - Kamil - 26-02-2012 05:58 PM

Interesuję się astronomią - studiuję zresztą fizykę i astronomię tak więc poszerzam moją pasję codziennie podczas nauki Smile

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - Artist - 28-02-2012 09:42 PM

Interesuję się przede wszystkim filmem, poza tym trochę gram na gitarze i fotograruję, wszystko oczywiście w czasie wolnym, hobbystycznie Wink

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - kalarepka - 06-03-2012 08:44 PM

Czytam książki, gram na pianinie i oglądam filmy - najczęściej animowane, z córcią Wink Rzadko oglądam coś sama w sumie.

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - rafal85 - 18-05-2012 01:12 PM

książka, film, internet...

RE: Jakie są wasze zainteresowania? - Baton - 28-09-2012 04:09 PM

Moim głównym zainteresowaniem jest fotografia i filmowanie. Do tej pory filmy nagrywałem jedynie aparatem kompaktowym, ale już uzbierałem na zakup kamery z projektorem i niebawem będę ją miał Smile Poza tym interesuje się historią, zwłaszcza II wojną światową i bardzo lubię o tym czytać. Niedawno nabyłem książkę o bitwie o Anglię i udziale Polaków w niej, więc będzie co robić wieczorami Smile