Konektia.pl - Forum
Czy gracie w gry komputerowe? - Wersja do druku

+- Konektia.pl - Forum (http://konektia.pl/forum)
+-- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Czy gracie w gry komputerowe? (/showthread.php?tid=62)

Strony: 1 2

Czy gracie w gry komputerowe? - sympatyczny88 - 21-02-2012 05:34 PM

Gracie w gry komputerowe? Jeśli tak to jakie?Smile Ja trochę za dużo czasu spędzam przed komputerem. Ostatnio bardzo wciągnęły mnie gry indie, gry niezależne takie jak Braid czy Limbo. Mają niesamowity klimat i sa bardzo oryginalnie wykonane Smile prócz tego bardzo lubię gry rpg i przygodówki Smile

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - kasia28 - 22-02-2012 12:30 PM

Ja bardzo rzadko gram w gry a jak już to najczęściej w jakieś gierki online.

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - dragon - 23-02-2012 12:07 PM

Gram od czasu do czasu, ale raczej rzadko, głównie w gry wyścigowe typo Need For Speed czy Forza Motorsport, inne jakoś mnie nie wciągają.

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - Krzysztof - 23-02-2012 12:56 PM

Ja mam dośc dużo wolnego czasu i gram w tzw. gdy MMORPG, głównie World of Wacraft Wink

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - marcin - 25-02-2012 07:02 PM

Gram od czasu do czasu, głównie w gry przygodowe. Musze jednak stwierdzić że obecnie nie są już tak ciekawe i fajne jak kiedyś, bo teraz skupiają się na grafice nie zaś na fabule ;/

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - Kamil - 26-02-2012 06:52 PM

Gram regularnie w MMoRPG, np. World of Warcraft, juz od 5 lat. Smile Krzysztof jaką grasz postacią i na jakim serwerze to może się spotkamy jakoś online Big Grin

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - Aga_29 - 27-02-2012 08:47 PM

Nie gram, uważam że gry komputerowe ogólnie są głupie i nic do życia nie wnoszą zabierając jedynie cenny czas.

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - Jarosław Machynia - 28-02-2012 06:52 PM

Gram w Hugo i Muminki. Moje dwie ulubione gry Wink

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - Artist - 28-02-2012 08:29 PM

Gram ale dość rzadko a jeżeli już to w gry wyścigowe, najczęściej Need For Speed albo Colin Mc Rae Wink

RE: Czy gracie w gry komputerowe? - Dariusz_Maslowski - 29-02-2012 06:53 PM

Gram oczywiście, w rożne gatunki gier, bardzo lubię przygodówki i gry zręcznościowe, ostatnio grałem w Syberię 2 - bardzo ciekawa przygodówka Wink