Konektia.pl - Forum
Nasze sny - Wersja do druku

+- Konektia.pl - Forum (http://konektia.pl/forum)
+-- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Luźne tematy (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Nasze sny (/showthread.php?tid=65)

Strony: 1 2

Nasze sny - sympatyczny88 - 21-02-2012 05:44 PM

Wpadłem na pomysł żeby w tym dziale spisywać nasze sny.
Mi śniło się dzisiaj, że wraz z kolegami jeszcze z lat przedszkolnych, paliliśmy ognisko pod balkonem jednego kolegi i piekliśmy tam sobie kiełbaski i nagle przyjechała straż pożarna na sygnale i wszystko ugasiła Smile Potem się obudziłem Tongue

RE: Nasze sny - kasia28 - 22-02-2012 12:24 PM

Ja bardzo rzadko śnię o czymś miłym, przeważnie po obejrzeniu jakiegoś filmu, śnią mi się jakieś straszne sceny.

RE: Nasze sny - ona19 - 22-02-2012 01:06 PM

Już od dawna nie pamiętam w sumie o czym śniłam Wink W młodości cześciej zwracalam na to uwagę a teraz bardzo rzadko zdarza mi się mieć jakiś sen - jeśli już to raczej nic znaczącego.

RE: Nasze sny - dragon - 23-02-2012 12:19 PM

Ja jeżeli już o czymś śnię to najczęściej jest to koszmar lub coś naprawdę przykrego. W sumie nie pamietam żebym kiedyś mial jakiś fajny, naprawdę pozytywny sen Wink Ciekawe dlaczego tak sie dzieje.

RE: Nasze sny - Krzysztof - 23-02-2012 01:24 PM

A ja dość często mam fajne sny, najczęściej związane z czymś o czym myślę w ciągu dnia w pozytywnym kontekście. Często też bardzo dokładnie pamiętam co mi się śniło i mogę to sobie spokojnie przeanalizować Smile

RE: Nasze sny - marta12 - 23-02-2012 06:29 PM

Sny to głupoty, ale czasami się śnią ciekawe historie Smile

Żeby móc je interpretować, trzeba wszystkie je przeanalizować.

RE: Nasze sny - ciekawy24 - 25-02-2012 05:31 PM

Mi tylko od czasu do czasu śni się coś fajnego i wartego zapamiętania Wink Tak zwykle to nie pamiętam o czym miałem sen.

RE: Nasze sny - Kamil - 26-02-2012 06:20 PM

Ja często mam taki koszmar że spadam z jakiejś przepaści i uderzam o ziemię - wtedy się budzę, bardzo nieprzyjemne uczucie ;/

RE: Nasze sny - Artist - 28-02-2012 10:01 PM

Mi zawsze śnią się koszmary, w każdym razie tylko je jestem w stanie zapamiętać. Pozytywnych snów nigdy nie pamiętam Sad

RE: Nasze sny - rysss - 02-10-2012 02:25 PM

Często śni mi się że spadam w dół, czy wie ktoś co to oznacza?