Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgarnie internetowe
22-02-2012, 01:53 PM
Księgarnie internetowe
Czy korzystacie z usług internetowych księgarni? Czy wolicie jednak iść do tradycyjnej księgarni, obejrzeć, dotknąc książkę ? A jeśli korzystacie z tych wirtualnych, to z jakich konkretnie i jakie macie o nich opinie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 12:48 PM
RE: Księgarnie internetowe
No ja ze względu na to że mam problemy z poruszaniem się to wiele rzeczy zamawiam przez internet - ksiązki również, korzystam głównie z usług sklepu empik i merlin.pl - może nie są najtańsi ale za to największy wybór mają i największą rzetelność.
25-02-2012, 04:55 PM
Lubię bardzo korzystać z internetowych księgarni ponieważ mają bardzo duży wybór i duuuuzo niższe ceny niż w księgarniach normalnych Smile Moją ulubioną jest Gandalf Smile
25-02-2012, 06:19 PM
Oczywiście że korzystam z internetowych księgarni. W tych stacjonarnych nawet tak dużych jak empik ciężko mi się po prostu poruszać na wózku. A tak przez internet jest bardzo wygodnie Smile
26-02-2012, 05:42 PM
Ja osobiście chodzę do normalnych księgarni typu empik ale mój brat lubi sobie przeglądać ksiązki w internecie i zamawia je sobie z internetowej wersji Empiku a ja mu je odbieram bo Empik oferuje taką możliwość Smile
26-02-2012, 07:40 PM
Ja również korzystam z internetowych księgarni, głównie ze względu na niskie ceny, ksiązki potrafią być nawet 20 zł tańsze niż w normalnej księgarni a przesyłka często jest darmowa powyżej pewnej kwoty.
26-02-2012, 09:14 PM
A ja wolę jednak tradycyjne księgarnie - lubię wziąć książkę do ręki, zobaczyć jak została wydana itp i porozmawiać z ksiegarzem Wink Dlatego nie chodze do Empików czy innych dużych ksiegarni tylko do swojej małej osiedlowej Smile
27-02-2012, 08:17 PM
Korzystam oczywiście Wink To bardzo duża wygoda - spory wybór no i oszczędność czasu i pieniędzy Wink
28-02-2012, 07:40 PM
Tak, korzystałem kiedyś z usługi tej księgarni internetowej: księgarnia internetowa

Naprawdę sprawdzona, dobra księgarnia internetowa.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 08:45 PM
W dzisiejszych czasach chyba każdy kupuje ksiązki przez internet, są sporo tańsze niż w normalnych księgarniach które narzucają duże marże żeby się utrzymać..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS