Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PolskiBus - przewoźnik dla niepełnosprawnych?
26-02-2012, 06:59 PM
PolskiBus - przewoźnik dla niepełnosprawnych?
Pojawił się nowy przewoznik autobusowy który pomaga osobom Niepełnosprawnym w podróży.Otóż osoby na wózkach,czy mające problemy z poruszaniem się mają byc traktowane z pełnym profesjonalizmem,a podczas jazdy można korzystać bezpłatnie z łącza internetowego Wi-Fi,podana jest także sieć połączeń po których odbywa się komunikacja dla zainteresowanych podaję link. http://www.polskibus.com

Korzystał już ktoś z ich usług?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 07:52 PM
RE: PolskiBus - przewoźnik dla niepełnosprawnych?
Miałem przyjemność raz jechać na trasie Warszawa-Kraków a więc trochę czasu jechalem i przyznaję, kierowca super pomocny, do tego skórzane siedzenia mega wygodne. Jedzie się szybko i komfortowo a co najwazniejsze tanio!
26-02-2012, 09:43 PM
Ja co prawda nie miałem okazji się przejechać (jeszcze) ale często widzę autobusy tego przewoźnika u mnie w mieście, jadą szybko jak szalone Tongue Do tego takie wielkie czerwone więc na pewno komfortowe być muszą Wink Dość często jeżdzą więc klientów pewnie jest dużo.
28-02-2012, 09:51 AM
Miałam okazję korzystać i jestem bardzo zadowolona. Faktycznie warunki są wprost powalające - skórzane fotele i wifi są naprawdę bardzo przydatnym udogodnieniem dla każdego pasażera.
28-02-2012, 06:03 PM
Wygląda atrakcyjnie Smile Busy wysoko komfortowe. Takim busem można jechać na wycieczkę! A jakie są ceny? Nie wiecie?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 09:51 PM
Ceny są wląśnie bardzo niskie, im wczesniej rezerwujesz tym mniej płacisz, możesz zaplacić tylko złotówkę jeśli kupisz bilet np. miesiąc wcześniej Wink
29-02-2012, 12:26 AM
Bardzo niskie ceny, wysoki komfort podróży. Jeśli wybieracie się w trasę - tylko PolskiBus. Świetna alternatywa dla PKS.
29-02-2012, 06:04 PM
No ja ostatnio chcialem pojechać Polskim Busem bo stał się bardzo popularny i niestety zdecydowałem się na zakup biletu dzień przed podróża i co się okazało - na ten termin wszystkie miejsca były już wykupione - czyli wynika z tego że popularnośc ich usług jest ogromna.
06-03-2012, 08:35 PM
Ja nie mam zbyt fajnych połączeń PolskimBusem gdziekolwiek, a jak raz chciałam skorzystać to już dwa tygodnie przed danym terminem nie było miejsc na dany termin. Bilety są faktycznie dużo tańsze wczesniej, więc rozchodzą się w super tempie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS