Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAŻENOWANIE DNIA CODZIENNEGO
13-06-2012, 05:35 PM
ZAŻENOWANIE DNIA CODZIENNEGO
Witam serdecznie
Wczoraj w miejscowość Tłuszcz (powiat Wołomin)byłam na widowisku cyrku EUROPA. Jestem zażenowana tym co mnie spotkało.
Jestem osoba niepełnosprawną, byłam z 10letnim dzieckiem, ona wchodziła za darmo a ja musiałam zapłacić 50zł za bilet, gdyż Pani twierdziła że w cyrku nie ma zniżek dla osób niepełnosprawnych, co też jest nie prawdą, bo byłam w cyrku o innej nazwie i z legitymacją grupy inwalickiej płaciłam mniej, mało tego za taką cenę nie mogłam usiąść przy arenie bo niby było trzeba opłacić dodatkowo, co było totalna fikcją ,gdyż po przerwie ludzie z ławek siadali na tych miejscach, nikt tego nie kontrolował. Ludzie by lepiej widzieć wstawali z miejsc, guzik ich to obchodziło że zasłaniali innym którzy siedzieli dalej. Nikt nie pilnował porządku dzieci biegali po cyrku, hałasowali przeszkadzali inny byłam parę razy kopana w plecy przez inne dziecko wiek ok.6-8lat, nawet kilka krotne zwrócenie uwagi jemu opiekunowi nic nie pomogło. To jest nie wiarygodne jak w naszym kraju są ludzie tacy jak traktowani. Szukałam adresu e-mail tego cyrku ale niestety bez skutecznie, będę pisać gdzie się da bo to jest upokarzające dla nas ludzi pokrzywdzonych i tak przez los
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 05:28 PM
RE: ZAŻENOWANIE DNIA CODZIENNEGO
Niestety takie jest życie i kultura w Polsce! Smutne ale prawdziwe!

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS