Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witamy na naszym forum!
09-02-2012, 06:28 PM
Big Grin Witamy na naszym forum!
Witam Smile
Z tej strony Monika - jestem administratorem tego forum. To do mnie możecie zgłaszać wszelkie sugestie, prośby i wszelkie inne sprawy związane z funkcjonowaniem forum.

W imieniu całego zespołu Konektii życzę Wam wszystkim, abyście byli zadowoleni z funkcjonowania zarówno forum jak i całego portalu. Chcielibyśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy będą się czuli bezpiecznie i miło...jak w domu Smile

Z kolei prywatnie jestem siostrą niepełnosprawnego brata.
Michał - tak nazywa się mój brat, ma 23 lata i ma autyzm. Nieobce są mi wszelkie problemy, które dotykają rodziny borykające się z niepełnosprawnością. Dlatego tym bardziej wiem jak bardzo ważne jest wsparcie i ciepłe słowa innych ludzi.
Dodatkowo ukończyłam Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego - Kierunek Pedagogika. Moja praca magisterska również związana była z tematem autyzmu a dokładnie poruszała temat wsparcia dla rodzin borykających się z problemem autyzmu. Wyniki badań tylko potwierdziły moje doświadczenia w tym temacie - wsparcie jest znikome i należy liczyć przede wszystkim na samego siebie. Dlatego jeśli znajdą się na Konektii osoby, które borykają się z podobnymi problemami - chętnie pomogę informacją w miarę możliwości.

Na koniec życzę sobie i wszystkim Użytkownikom Konektii żeby nam się dobrze tutaj dyskutowało na wszelkie możliwe tematy Smile Pozdrawiam!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2012, 12:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2012 12:32 PM przez GOSIA.)
RE: Witamy na naszym forum!
Witajcie.Na wstępie musze pochwalić was za ten portal jest mi ogromnie miło zaglądać tu i umieszczać informacje.
Prywatnie jestem wolontariuszka w ośrodku śds. Pomimo że sama jestem niepełnosprawna pomagam innym którzy tej pomocy potrzebuja bardziej niz ja.W zeszłym roku jako wolontariuszka brałam udział w VI Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych.Niepodaję sie chociaż przeciwnosci losu i barier.Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2012, 10:18 PM
Witam. Mam na imie Czarek. Pozdrowionka .
17-02-2012, 05:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2012 05:16 PM przez numberfive.)
Witajcie serdecznie. Jestem Michał, jestem studentem politologiiSmile Takie forum to naprawdę świetny pomysł i zarazem szansa poznania wielu ciekawych ludzi. Pozdrawiam wszystkich i liczę na dużo wypowiedzi Smile
17-02-2012, 06:18 PM
Witam wszystkich, mam na imię Agnieszka i działam jako wolontariuszka do pomocy przy dzieciach niepełnosprawnych w domu dziecka. Mam nadzieję że z tego forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy Smile Pozdrawiam wszystkich.
18-02-2012, 04:51 PM
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, mam nadzieję że z tego forum wyniosę informacje które pomogą mi w codziennym życiu jak i sam może w czymś pomogę innym Smile
19-02-2012, 01:35 PM
witam wszystkich serdecznie, ja zawodowo pracuję z osobami niepelnosprawnymi w charakterze pielęgniarza, mam nadzieję że będę w stanie tutaj komuś pomóc a przy okazji samemu dowiem się ciekawych rzeczy.
20-02-2012, 08:01 PM
Witam wszystkich serdecznie, na to forum sprowadza mnie moja siostra, która jest osobą niepełnosprawną. Mam nadzieję że będziemy się tutaj wspierać nawzajem, pozdrawiam!
06-03-2012, 08:02 PM
Cześć, ja jestem Kasia, a na forum sprowadził mnie fakt, że... Mam 6letnią córeczkę z zespołem Downa. Mam nadzieję, że znajdę tu ciekawych ludzi, ale i pomoc, wsparcie i porady.

wszystko się może zdarzyć.....
Logo. Moje pozycjonowanie.
25-10-2012, 06:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2012 06:33 PM przez niepl.)
Witam Was wszystkich i zapraszam do dalszego uczestnictwa w życiu forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS