Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona potrawa
17-02-2012, 05:05 PM
Heart Ulubiona potrawa
Jaka jest wasza ulubiona potrawa? Czy przyrządzacie ją sami czy może macie jakąś wybraną knajpkę, w której polecacie spróbowanie waszego przysmaku? A może przygotowują ją dla was ktoś najbliższy? Dla mnie piersi z kurczaka pod każdą postaciąSmile Jestem drobiożercą Smile A wy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2012, 09:49 PM
RE: Ulubiona potrawa
Chyba jestem tradycjonalistą. Uwielbiam polską kuchnię. W szczególności kotlet schabowy z ziemniakami i surówką, bigos, kapustę zasmażaną, buraczki itp itd. Nie jestem wybrednySmile
22-02-2012, 01:03 PM
Uwielbiam burito Big Grin Ale naprawdę trzeba sie napracować żeby przyrządzić je w odpowiedni sposób - by nie zatraciło swojego charakterystyczneog smaku. No ale można dojść do odpowiedniej wprawy Wink
22-02-2012, 01:13 PM
Ja lubię jak najbardziej tradycyjnie, moją ulubiona potrawą są pierogi z kapustą i grzybami.
23-02-2012, 01:16 PM
Hmm dla mnie to chyba pierogi z mięsem, ew, z kapustą i grzybami, tylko takie odsmażane Smile Cudo, chyba nie ma lepszej polskiej potrawy, pamiętam że szczególnie pyszne były te mojej babci <3
25-02-2012, 05:15 PM
Ja uwielbiam rybę z frytkami, takie popularne danie w Anglii, nauczyłem się je od pewnego czasu regularnie jesc i super smakuje Smile
25-02-2012, 06:42 PM
Najbardziej lubię schabowego z kapustą mojej mamy Big Grin Mistrzostwo po prostu Smile
26-02-2012, 06:08 PM
Ja lubię Gyrosa Big Grin Ale dla mnie jest zbyt skomplikowany i sam nie umiem zrobić więc zamawiam często w restauracji Tongue
26-02-2012, 09:30 PM
Zdecydowanie pierogi z mięsem mojej babci Big Grin Totalnie bezkonkurencyjne Wink
27-02-2012, 08:12 PM
Moja ulubiona potrawa, a właściwie zupa to poczciwy polski rosól Smile Mogłabym jeść/pić go litrami Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS