Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smak dzieciństwa
17-02-2012, 05:07 PM
Tongue Smak dzieciństwa
Każdy z nas ma jakiś swój smak, który pozwala mu cofnąć się w przeszłość do czasów dzieciństwa. Jaki to jest smak ?Smile Jaka potrawa, bądź produkt? Dla mnie smakiem z dzieciństwa jest sok w foliówce pity przez słomkę, spaghetti mojej mamy i włoskie lody z takiej małej budki w moim mieście... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 01:05 PM
RE: Smak dzieciństwa
Dla mnie zdecydowanie prawdziwa Kaskada ;> Niesamowity, niezapomniany smak, szkoda że już nie można takiej dostać od wielu lat Sad
23-02-2012, 01:17 PM
Mój smak dzieciństwa to tzw. "opiekołki" - tak je nazywala moja babcia, polegało to na tym ze na rozgrzanym piecu kaflowym kładło się ugotowane ziemniaki i opiekało się je z każdej strony przez co stawały się takie chrupiące, a potem jadlo się z solą. Mega pyszna rzecz.
25-02-2012, 05:14 PM
Dla mnie zdecydowanie lody, ale takie prawdziwe domowe, nie te sklepowe. Moja babcia sama robiła i były najpyszniejsze na świecie Smile
25-02-2012, 06:41 PM
A mi z dzieciństwem kojarzy się szczególnie karpatka, takie ciasto z dużą ilością kremu które robiła mi ciocia zawsze jak u niej spałem Smile) Eh zjadłoby się takie coś ;p
26-02-2012, 06:10 PM
Ja w dzieciństwie jadłem dużo takich chipsów kukurydzianych, Flips się to chyba nazywało, nie wiem nawet czy teraz jeszcze można je gdzieś dostać?
27-02-2012, 08:06 PM
Ja w dzieciństwie jadłam sporo parówek i do dzisiaj dobrze mi się one kojarzą Tongue W sumie teraz jest opinia że dzieciom nie powinno się dawać parówek a ja byłam nimi karmiona na potęgę ;p
28-02-2012, 07:48 PM
Chipsy, paluszki - to są niezapomniane smaki z dzieciństwa.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 09:02 PM
O własnie, Jarosław Machynia przypomniałeś mi o paluszkach, przecież moja mama pracowała w fabryce paluszków jak byłem mały i ciągle je przynosiła do domu Big Grin Przepyszne wtedy byly, nie to co teraz ;(
29-02-2012, 06:49 PM
Z dzieciństwem zdecydowanie kojarzy mi się smak naleśników z czekoladą które serwowała mi ciocia, w żadnym barze/restauracji nie mogę takich uświadczyć Sad
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS