Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morze czy góry?
17-02-2012, 05:21 PM
Rainbow Morze czy góry?
Wolicie spędzać swój wolny czas nad morzem czy w górach? Co wam się bardziej podoba? Wylegiwanie się na plaży, kąpiele w morzu, zabawy w piasku, czy piękne górskie krajobrazy, wycieczki górskie, zabawy w śniegu? Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem morza Smile Moim marzeniem jest zamieszkać nad morzem w przyszłości Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2012, 06:24 PM
RE: Morze czy góry?
Zdecydowanie góry - chodzę na górskie wycieczki od 10 roku życia praktycznie corocznie i na nic bym tego nie zamieniła Smile Nad morzem po prostu nie ma co robić Wink
20-02-2012, 09:50 PM
Morze. W górach strasznie się źle czuję, mam zawroty głowy i skoki ciśnienia. Morze kojarzy mi się ze stanem błogiego lenistwa, po całym roku intensywnej pracy zarówno umysłowej jak i fizycznej. Kocham czuć piasek pod stopami, bryzę morską na twarzy i wodę na cieleSmile
21-02-2012, 05:44 PM
Ja uwiebliam góry, staram się być w Tatrach lub innych polskich górach conajmniej raz w roku, ale w lato, ponieważ lubię górskie wędrówki, na nartach zaś nie jeżdzę.
22-02-2012, 12:23 PM
Ja wolę morzę, uwielbiam słuchać szumu fal i czuć piasek pod nogami :-)
23-02-2012, 12:38 PM
Góry i tylko góry Wink Co prawda nie byłem już dwa lata (brak czasu Sad ) ale w tym roku na pewno wygospodaruję sobie urlop i pojadę połazić trochę - klimat i widoki niesamowite i niedostępne nigdzie indziej Smile
25-02-2012, 05:44 PM
Ja tam wolę morze Tongue Ciepło, słońce, złoty piasek i woda...Czego chcieć więcej? Smile Można sobie maksymalnie wypocząć.
25-02-2012, 06:59 PM
Ja siłą rzeczy wolę morze - góry są dla mnie kompletnie niedostępne, niestety, bo z dołu wyglądają pięknie - z góry widok musi być fenomenalny.
26-02-2012, 06:41 PM
Dla mnie wszystko jedno, i morze ma swój urok i góry, zależy od nastroju czy wolę się wylegiwać na plaży czy chodzić na górskie wycieczki Smile
26-02-2012, 09:58 PM
Ja ogólnie od natury wolę zwiedzać zabytki i centra miast. Tak więc góry i morze dla mnie to żaden wybór, obydwie lokacje lubię tak samo Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS