Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowe sklepy dla niepelnosprawnych?
17-02-2012, 06:22 PM
Internetowe sklepy dla niepelnosprawnych?
Czy znacie/korzystacie z usług sklepów dla niepełnosprawnych działających w internecie ? Uważam że tego typu sklepy mają duże pole do działania bo często osoba niepełnosprawna ma problem z poruszaniem się i chodzeniem po normalnych sklepach a tak może wszystko obejrzeć w domu i zakupić co potrzeba... Piszcie w tym wątku jakie sklepy znacie i czy z nich korzystacie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2012, 02:20 PM
Thumbs Up RE: Internetowe sklepy dla niepelnosprawnych?
Co prawda nie jest to sklep tylko dla niepełnosprawnych, ale ja polecam delikatesy Alma. Można sobie zamówić produkty spożywcze i inne rzeczy potrzebne do domu i dowiazą do domu całe zakupy (nawet w niektórych godzinach za darmo). I wcale nie jest dużo drożej niż w innych marketach (a czasem znajdzie się i coś tańszego). A jakość super Smile - sama sprawdziłam na własnej skórze. W Łodzi chyba nie ma innego sklepu spożywczego, który by dowoził zakupy do domu - a jeśli ktoś zna to proszę mnie oświęcić Huh
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2012, 05:07 PM
RE: Internetowe sklepy dla niepelnosprawnych?
Ja również korzystam z takiego sklepu spożywczego, inaczej byłoby mi bardzo ciężko - aż strach pomyśleć jak niepełnosprawni radzili sobie kiedy nie było internetu... Nie każdy ma kogoś kto przyjdzie, zrobi zakupy czy pójdzie na pocztę. A tak to dostaję dostawy do samych drzwi i wszystko świeże Smile I wcale na tym nie bankrutuję bo dostawy są darmowe Smile
19-02-2012, 01:38 PM
U mnie w ośrodku w którym pracuje wiele rzeczy kupujemy przez sklep http://www.esenior.com.pl/ - mają dośc atrakcyjne ceny i szeroki asortyment.
20-02-2012, 08:06 PM
Witaj, ja miałem okazję zakupić kilka przydatnych rzeczy w sklepie http://www.sprawniinaczej.pl/ - bardzo szeroką ofertę mają a i z przesyłką nie było żadnych problemów więc mogę polecić Smile
23-02-2012, 07:08 PM
Wydaje mi się, że taki sklep dla niepełnosprawnych nie różni się niczym od zwykłego sklepu internetowego, jedynie nazwą.

Pozdrawiam, Arek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-02-2012, 05:35 PM
Ja korzystałem ze sklepu http://www.sprawniinaczej.pl/ poleconego już wyżej przez kolegę ciekawy24, potwierdzam że zakupy tam są szybkie i bezproblemowe Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS