Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co aktualnie czytacie?
17-02-2012, 06:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2012 06:35 PM przez ona19.)
Co aktualnie czytacie?
W tym wątku piszcie jaką książkę czytacie aktualnie i czy się wam podoba, jeśli tak to polecajcie, jeśli nie to krytykujcie Big Grin Zrobimy sobie tutaj taki mały kącik literacki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2012, 01:20 PM
RE: Co aktualnie czytacie?
Maufrais Raymond - Zielone piekło . Książka pewnego młodego, francuskiego podróżnika. Niesamowita relacja z wyprawy Smile Wczoraj zacząłem późnym wieczorem, dzisiaj wkrótce skończę, tak mnie wciągnęła.
18-02-2012, 05:14 PM
Ja jestem w trakcie czytania trylogii Millenium Stiega Larssona, która była bardzo popularna w ostatnich latach - ostatnio widziałem film nakręcony na jej podstawie - stąd decyzja o przeczytaniu. Jak do tej pory jestem na 2 tomie i muszę przyznać że niesamowicie wciąga.
20-02-2012, 01:12 PM
Polecam "Medicus" - Noah Gordona. Świetna, wciągająca opowieść o średniowiecznym medyku (jak wskazuje tytułSmile) Idealna na "niewyraźne" lutowe wieczorySmile
21-02-2012, 05:47 PM
Ja wczoraj zaczęłam czytać Między tęsknotą lata a chłodem zimy - taki skandynawski kryminał z tzw. "czarnej serii" Dopiero kilka rozdziałów za mną i rewelacji póki co nie ma ale może się rozkręciWink
22-02-2012, 12:19 PM
Ja kilka dni temu skończyłam czytać "Obcy ptak" - Raija, polecam książkę na spokojne wieczory.
23-02-2012, 12:59 PM
Skończyłem już czytać 3 tom Millenium Larssona i jestem pod wrażeniem - naprawdę jeden z lepszych kryminałów jakie ostatnio miałem okazję przeczytać.
25-02-2012, 04:43 PM
Aktualnie czytam Latarnika Camilli Lackberg - jeszcze lepszy niż poprzednie częśći sagi Smile
25-02-2012, 06:22 PM
Ja w chwili obecnej czytam sobie książkę Tomasza Lisa "Polska, głupcze!". Polecam dla ludzi interesujących się polityką i nie tylko Wink
26-02-2012, 05:51 PM
Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki Mario Vargas Ilosa - ciekawa, ale facetowi ciężko się ją czyta Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS