Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej muzyki słuchacie?
18-02-2012, 05:44 PM
Music Jakiej muzyki słuchacie?
Jaką muzykę najbardziej lubicie? Ja uwielbiam hity lat 80 i 90 (zespoły typu Abba, Aqua) i ogólnie każdy rodzaj muzyki, który jest pozytywnySmile Nie lubię "zamulaczy", preferuję raczej muzykę do tańczenia i dobrej zabawy. A jak jest z wami ? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2012, 01:41 PM
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja wolę cięższą muzykę szczerze mówiąc, głównie rock, czasami metal ale też starszy, lata 70-90. Wink
20-02-2012, 01:59 AM
Zauważyłem, że isteniej trend na słuchanie swoich ulubionych rodzajów muzyki i kapel, z tymże właśnie z lat wcześniejszych. Czy jesteśmy już tacy starzy, że tęsknimy za latami młodości/ dzieciństwa?Smile
20-02-2012, 01:17 PM
(20-02-2012 01:59 AM)numberfive napisał(a):  Zauważyłem, że isteniej trend na słuchanie swoich ulubionych rodzajów muzyki i kapel, z tymże właśnie z lat wcześniejszych. Czy jesteśmy już tacy starzy, że tęsknimy za latami młodości/ dzieciństwa?Smile
A może po prostu kiedyś muzyka była mniej nastawiona na "target" i sprzedaż?Smile Jeśli posłuchasz pierwszych płyt np. U2 - to tam jest pasja młodych chłopaków, których rozsadzają emocje. A potem to już coraz większe ukłony w stronę wytwórnii płytowych...
21-02-2012, 04:15 PM
Zgadzam się z przedmówcą. Młodszy zespół zawsze ma więcej energii, kieruje się ideałami, nie zaś kasą. Później wszystko staje się komercyjne i takie jakieś hmm miałkie i powszechne. Dlatego chętniej słucha się starszych płyt
22-02-2012, 12:35 PM
Ja zdecydowanie wolę spokojniejszą muzykę ale lubię także posłuchać muzyki pop lub regge.
22-02-2012, 12:59 PM
Ja lubię spokojną muzykę - klasyczną lub poezję śpiewaną - bardzo pomaga mi się zrelaksować i wyciszyć.
23-02-2012, 01:28 PM
Ja również lubię spokojniejszą muzykę - jak koleżanka wyżej, a do tego słucham jeszcze sporo muzyki filmowej.
25-02-2012, 05:08 PM
Uwielbiam lata 80 - te szczególnie muzykę pop i disco z tamtego okresu Smile Nigdy mi się nie nudzi.
25-02-2012, 06:35 PM
Ja słucham głównie starszego rocka, z lat 70-80, zagranicznego, chociaz troche polskiego też by sie znalazło.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS