Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są wasze zainteresowania?
18-02-2012, 06:03 PM
Video Jakie są wasze zainteresowania?
Tak jak w temacie. Czym się interesujecie, jakie macie hobby, co robicie w wolnym czasie, czym się pasjonujecieSmile) Jak dla mnie ulubionym tematem jest polityka światowa i stosunki międzynarodoweSmile Fascynują mnie wydarzenia i ich wpływ na rozwój polityki światowych mocarstw. Poza tym lubię dobrą książkę i ambitny film Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 12:06 PM
RE: Jakie są wasze zainteresowania?
Moim głównym hobby poza pracą są szachy Wink Startuję nawet czasami w zawodach powiatowych/wojewódzkich z małymi sukcesami Smile Poza tym oczywiście muzyka.
23-02-2012, 01:09 PM
Ja interesuję się głównie filmem, czytam portale i gazety na ten temat no i nałogowo oglądam filmy Wink Myślę że jakąs wiedzę na ten temat posiadam Wink Kino to jedna z niewielu rozrywek dostępna dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
25-02-2012, 04:57 PM
Moim konikiem jest historia Polski szczególnie okres I wojny światowej Wink W wolnym czasie czytam o tym ksiązki i piszę artykuły Wink
25-02-2012, 06:31 PM
Ja w sumie nie mam jakiegoś takiego wielkiego głównego zainteresowania Wink Lubię za to czytać o geografii i różnych miejscach na ziemi Smile Dowiadywac sie ciekawostek na ten temat.
26-02-2012, 05:58 PM
Interesuję się astronomią - studiuję zresztą fizykę i astronomię tak więc poszerzam moją pasję codziennie podczas nauki Smile
28-02-2012, 09:42 PM
Interesuję się przede wszystkim filmem, poza tym trochę gram na gitarze i fotograruję, wszystko oczywiście w czasie wolnym, hobbystycznie Wink
06-03-2012, 08:44 PM
Czytam książki, gram na pianinie i oglądam filmy - najczęściej animowane, z córcią Wink Rzadko oglądam coś sama w sumie.

wszystko się może zdarzyć.....
Logo. Moje pozycjonowanie.
18-05-2012, 01:12 PM
książka, film, internet...
28-09-2012, 04:09 PM
Moim głównym zainteresowaniem jest fotografia i filmowanie. Do tej pory filmy nagrywałem jedynie aparatem kompaktowym, ale już uzbierałem na zakup kamery z projektorem i niebawem będę ją miał Smile Poza tym interesuje się historią, zwłaszcza II wojną światową i bardzo lubię o tym czytać. Niedawno nabyłem książkę o bitwie o Anglię i udziale Polaków w niej, więc będzie co robić wieczorami Smile

nom nom nom ;3
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS