Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuaże
20-02-2012, 02:09 AM
Wink Tatuaże
Jakie jest wasze zdanie o tatuażach? Czy zdobią one ciało, czy szpecą? Mi tatuaże bardzo się podobają, jednak boję się o to jak wyglądają na starym ciele, gdy pojawią się zmarszczki. Co wy o tym sądzicie? Może ktoś z was ma jakiś tatuaż?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 05:48 PM
RE: Tatuaże
Jestem zdecydowanie przeciwna wszelkim tatuażom, według mnie ludzkie ciało jest piękne wtedy, kiedy jest całkowicie naturalne, tatuaże zaś tylko je szpecą i są niepotrzebne.
22-02-2012, 12:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012 01:14 PM przez Monika.)
Ja także uważam, że tatuaże nie są potrzebne nam kobietom, nic nie dają tylko szpecą ciało.
23-02-2012, 12:15 PM
Ja ogólnie nie lubię tatuaży no chyba że takie naprawdę małe i niewidoczne, np, na kostce czy na ramieniu, ale nie jakieś wulgarne Wink
23-02-2012, 01:18 PM
Według mnie to jak komuś się podoba to niech sobie ma tatuaże, wazne żeby się z tym dobrze czuł. Ja osobiście w życiu bym sobie żadnego nie zrobił Smile
25-02-2012, 05:42 PM
Ja lubię tatuaże, kiedyś nawet myślałem żeby sobie taki zrobić ale potem stwierdzilem że szkoda bólu i pieniędzy Wink
25-02-2012, 07:16 PM
Mi się tatuaże nie podobają, nie lubię ogólnie wszelkich sztucznych ozdób na ciele. Ale jak komuś się podoba to jego prawo żeby sobie tatuaż zrobić, każdy odpowiada za swoje ciało.
26-02-2012, 06:39 PM
Według mnie jak ktoś chce to niech sobie robi, mnie nic do tego, ale sam bym sobie czegoś takiego na ciele nie wyrysował Wink
27-02-2012, 07:55 PM
A ja uwielbiam tatuaże i nawet jeden mam już zrobiony, w okolicach bioder ale taki malutki motyl Wink Narazie mi wystarczy, może kiedyś sprawię sobie jeszcze jeden.
28-02-2012, 09:06 PM
Nie mam nic przeciwko tatuażom, nawet niektóre bardzo mi się podobają, ale sam bym się nie odważył taki sobie zrobić, za bardzo boję się bólu Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS