Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poezja współczesna - opinie
21-02-2012, 05:42 PM
Lightbulb Poezja współczesna - opinie
Co sądzicie o poezji współczesnej? Dla mnie w dzisiejszych czasach każdy może tytułować się poetą:/ i to jest złe. Wolałem poezję klasyczną, z rymami, ze stałą strukturą. W dzisiejszych czasach to co się robi czasem z wierszem woła o pomstę do nieba. I nie ma to nic wspólnego ze sztuką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 01:00 PM
RE: Poezja współczesna - opinie
Poezja współczesna też ma jakąs strukturę, zależy jakiego autora się czyta bo są bardzo różni - są wszak tacy którzy wzorują się też na klasykach i ich poezja niekoniecznie formą odstaje od tej starszej Wink
23-02-2012, 07:39 PM
Wiesz, każdy autor jakiegoś dzieła może nazwać siebie poetą. Szczególnie w dobie internetu.

Pozdrawiam, Arek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2012, 11:40 PM
Ja zgadzam się z przedmówczynią. W dzisiejszych czasach każdy może nazwać się sam poetą, ale nie każdy poetą zostanie nazwany przez czytelników. W dzisiejszych czasach poezja moim zdaniem - zeszła na psy. To nie to samo co kiedyś.
25-02-2012, 04:42 PM
Marta12, siebie to on sam może nazwać tyle że i tak nikt tego nie będzie chciał czytać Wink Poetą prawdziwym jest czlowiek który ma swoich czytelników.
25-02-2012, 06:23 PM
Według mnie poezja współczesna wcale nie odstaje od tej wcześniejszej a wręcz jest lepsza, bo łatwiejsza w swoim przekazie. Smile Ale każdy ma prawo do własnej opinii.
26-02-2012, 05:50 PM
Mi tam się współczesne wiersze podobają mimo iż dość rzadko je czytam. Łatwiej mi je zrozumieć bo mają współczesną tematykę a nie jakieś wojny itp. jak w starszych wierszach.
26-02-2012, 08:05 PM
Osobiście nie bardzo toleruję współczesną poezję... Nie trafia do mnie formą ani przekazem.
27-02-2012, 08:21 PM
Bardzo lubię, szczególnie mogę wam polecić Agnieszkę Pietryję - pisze przepiękne wiersze, zajrzyjcie sobie na jej stronę, znajdziecie w google.
28-02-2012, 08:47 PM
Ja preferuję szczególnie poezję współczesną jeżeli już zdarza mi się czytać wiersze, dotyczą współczesnych problemów więc łatwiej docierają do czytelnika niż np wiersze o wojnie Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS