Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sushi - lubicie?
22-02-2012, 01:12 PM
Sushi - lubicie?
Lubicie sushi? Ktoś przyrządza sam w domu? Czy wolicie raczej wersję profesjonalna w restauracji? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 01:17 PM
RE: Sushi - lubicie?
Ja przyznam się szczerze, że nigdy nie jadłam jeszcze sushi wiec nie wiem nawet jak smakuje Tongue
22-02-2012, 09:21 PM
Mam marzenie spróbować sushi, ale w Japonii. Słyszałem opinię, że w Polsce sushi jest po prostu - stare (gdyż jest niepopularne). Dlatego nie chciałbym się zrażać jedząc je u nas, a spróbować u prawdziwych smakoszy tej potrawy, czyli w kraju kwitnącej wiśnii Smile
23-02-2012, 12:13 PM
Nigdy nie jadłem sushi i raczej nie mam zamiaru. Wizja jedzenia surowej ryby jakoś mnie odstrasza Tongue
23-02-2012, 01:13 PM
Nie jadłem, ale chętnie bym spróbowal mimo lekkich oporów ze strony mojego umysłu ;P Ludzie sobie to chwalą więc raczej musi być smaczne, może kiedyś sie wybiorę do japońskiej knajpki i spróbuję Smile
25-02-2012, 05:21 PM
Jadłem ze dwa razy ale szczerze mówiąc nie jest to jakaś rewelacja, ja w sumie ledwo zjadłem swoją porcję która i tak była wielkości piłki golfowej TongueP
25-02-2012, 07:01 PM
Raz spróbowałem i więcej nie mam zamiaru Tongue Dla mnie coś okropnego. Nie polecam ;p
26-02-2012, 06:17 PM
Sushi uwielbiam Smile Ale jem dość rzadko, bo może raz na pół roku, niestety żeby było dobre to trzeba iśc do drogiej restauracji Sad A ja na nadmiar pieniędzy nie cierpię Tongue
27-02-2012, 08:23 PM
Raz zostałam zaproszona na kolację do japońskiej restauracji gdzie podano nam sushi i jak dla mnie bez rewelacji. Jest zjadliwe ale jakoś mnie nie ciągnie.
28-02-2012, 09:09 PM
Brrr, nienawidzę, nawet nie chcę wspominać jak próbowałem je jeść.. Zostałem zaproszony na obiad i głupio mi bylo nie spróbować, ale gdy wyobraziłem sobie z czego to jest zrobione to szybko musiałem biec do łazienki Tongue Osobie która robiła sushi było przykro no ale cóż zdarza się.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS