Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fast - foody
22-02-2012, 01:13 PM
Fast - foody
Jadacie tzw. szybkie jedzenie? Jeśli tak to przyrządzanie w domu na szybko np. frytki czy hamburegery czy jecie w sieciówkach typu McDonald czy KFC?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 01:15 PM
RE: Fast - foody
Mi się zdarza bardzo często spożywać fast foody zwłaszcza gdy nie mam czasu i musze coś na szybko zjeść.
22-02-2012, 09:22 PM
Jeśli już to kebab czy gyros z jakiejś budki. KFC i McDonalds'a unikam, jest tam zdecydowanie za drogo, a nie można się tym najeść. I oczywiście w grę wchodzi jeszcze pizza. Ale nie jestem pewien czy w dzisiejszych czasach można zakwalifikować ją jako fast food Smile
23-02-2012, 12:12 PM
Pewnie że lubię Wink Według mnie w KFC i Mc donaldzie można się najeść, ale w tym pierwszym zdecydowanie lepiej Big Grin Taki kubełek jest masakrycznie duży, dla jednej osoby aż za duży Wink
23-02-2012, 01:14 PM
Bardzo lubię fastfoody, szczególnie hamburgery - te z Burger Kinga Big Grin Bardzo niezdrowe ale niesamowicie pyszne. Poza tym oczywiście pizza czy frytki - ale to lubię przyrządzać sobie sam w domu Smile
25-02-2012, 05:16 PM
Lubię ale tylko KFC, Mc Donaldy i inne hamburgerownie mi nie smakują, za to kurczaki w panierce, cudo świata!
25-02-2012, 06:43 PM
Ja szczerze mówiąc nie przepadam, bardzo rzadko jem takie rzeczy, jeśli naprawde nie mam czasu to jem jakiegos hamburgera z mikrofali ale staram się tego jednak nie robić.
26-02-2012, 06:07 PM
Lubię i jem dośc często ponieważ nie mam czasu i nie lubię gotować, kupuję więc gotowe dania typu zapiekanka czy pizza i podgrzewam sobie w domu Smile Bardzo smaczne Tongue
26-02-2012, 09:35 PM
Ciężko chyba nie lubić fastfoodów, w końcu są bardzo smaczne Tongue Wiem że są niezdrowe ale jem niestety dośc często Sad Najczęściej jem w Burger Kingu.
27-02-2012, 08:02 PM
Szczerze mówiąc nie przepadam, zraziłam się w dzieciństwie kiedy zatrułam się jedzeniem z Mcdonalda...Od tej pory trzymam się z daleka od tego typu przybytków Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS