Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpadki kulinarne
22-02-2012, 01:16 PM
Wpadki kulinarne
Czy przytrafily sie Wam kiedys wpadki kulinarne? To jest czy coś przesoliliście tak że każdy się krzywił, przypaliliście, zadymiliście cały dom itp? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 12:11 PM
RE: Wpadki kulinarne
Ja w dzieciństwie próbowałem raz sam ugotować rosół i spaliłem kurczaka na czarno, do tego garnek nadawał się do wyrzucenia, dostałem straszną burę za to bo dom prawie wyleciał w powietrze TongueP
23-02-2012, 01:15 PM
Mi zdarzały się głównie wpadki związane z wypiekami ciast ponieważ początkowo nie radziłem sobie z pieczeniem - nie raz ciasto mi się albo zapadło albo wyszedł zakalec itp. Było trochę wstydu przed znajomymi ale szybko podawałem coś bardziej udanego i wybaczali Tongue
25-02-2012, 05:17 PM
Ja ogólnie nie mam talentu do gotowania więc przypalam lub spalam coś regularnie, ale czasem też uda mi się zrobić coś dobrego Wink
25-02-2012, 06:46 PM
No mi się nawet raz udało spalić czajnik jak podczas gotowania herbaty Tongue Zagapilem się na film niestety TongueP
26-02-2012, 06:06 PM
Ja bardzo rzadko gotuję bo nie za bardzo umiem, zazwyczaj tylko podgrzewam jedzenie w mikrofali, ale i tutaj potrafię coś zepsuć, np. raz wrzuciłem parówki w skórkach tych przezroczystych no i po prostu dosłownei wybuchłyTongueP
27-02-2012, 08:08 PM
Najczęściej zdarza mi się zrobić zakalca gdy piekę ciasto... wtedy nie ma wyjścia, trzeba robić od nowa Wink
28-02-2012, 09:24 PM
Raczej nie gotuję tak więc nie zdarzają mi się wpadki - częściej śmieję się z cudzych Wink
29-02-2012, 07:00 PM
Rzadko mi się zdarza ale bywa że np. zasiedzę się przed telewizorem lub komputerem i coś przypalę a potem wietrzę mieszkanie cały dzień Wink
06-03-2012, 09:07 PM
Mi się raz zdarzyło pomylić pojemnik z cukrem z pojemnikiem z solą, niestety nie przy slodzeniu herbaty, a przy robieniu naleśników :facepalm: Dobrze, że zawsze ja zjadam tego pierwszego i się zorientowałam, szybko wylałam ciasto i ukręciłam nowe, hihi Big Grin

wszystko się może zdarzyć.....
Logo. Moje pozycjonowanie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS