Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aborcja
22-02-2012, 01:19 PM
Aborcja
Jakie macie zdanie na ten temat? Czy popieracie bezwzględne prawo do wyboru przez kobietę, czy ma urodzić dziecko, czy pozbyć się płodu? Albo jesteście stu procentowymi przeciwnikami jakiejkolwiek ingerencji w rozwój życia ludzkiego, od momentu poczęcia, aż po naturalną śmierć? A może trzecia droga: jesteście przeciwnikami legalizacji aborcji, ale dopuszczacie jej użycie w niektórych przypadkach, np. przy zagrożeniu życia matki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 01:23 PM
RE: Aborcja
Według mnie kobieta powinna mieć prawo do aborcji, zwłaszcza w takich przypadkach gdy np. zostanie zgwałcona i zajdzie w ciążę.
22-02-2012, 01:59 PM
Według mnie ogólnie kobieta powinna mieć prawo do aborcji - państwo nie powinno decydować za nas!
23-02-2012, 12:07 AM
Dokładnie. To kobieta powinna decydować czy urodzić dziecko czy nie. Oczywiście do głosu może być jeszcze dopuszczony ojciec dziecka. Jeśli on też chce aborcji, to nie widzę powodów by jej zakazywać.
23-02-2012, 12:27 PM
No proszę widzę że jest tu kilku zwolenników aborcji. Cieszy mnie to ponieważ ja również jestem za takim rozwiązaniem i liberalizacją polskiego prawa.
25-02-2012, 06:57 PM
A ja jestem przeciwny, według mnie to takie samo morderstwo jak każde inne.... A w sumie jeszcze gorsze bo na bezbronnej istocie.
26-02-2012, 06:34 PM
Wedlug mnie takie prawo jakie obecnie w Polsce obowiązuje jest idealne ponieważ to kompromis dopuszczający aborcję w naprawdę koniecznych okolicznościach.
28-02-2012, 09:36 PM
Zgadzam się z Kamilem, obecne prawo jest kompromisowe i najbardziej liberalne dla wszystkich.
02-03-2012, 01:21 PM
Nie powinno się ruszać prawa, które teraz obowiązuje w tej kwestii. Aborcja to delikatna sprawa. Każdy ma prawo do życia.
02-10-2012, 02:27 PM
Każdy ma prawo decydować o swoim życiu! Jeśli kobieta nie chce dziecka z różnych powodów to powinna mieć prawo do aborcji. Obecnie i tak jak ktoś nie chce dziecka to je usunie tylko gdzieś nielegalnie i potem może mieć poważne problemy zdrowotne!

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS