Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepełonsprawny nie może być na widowni?
22-02-2012, 01:22 PM
Niepełonsprawny nie może być na widowni?
Czy zdarzyło wam się spotkać z klauzulą zabraniającą osobom niepełnosprawnym zasiadania na widowni telewizyjnych programów rozrywkowych? Słyszalam że takie zjawisko występuje ponieważ prowadzący nie chcą pokazywać osób niepelnosprawnych na ekranach twierdząc że to źle wygląda...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 12:46 PM
RE: Niepełonsprawny nie może być na widowni?
Nie słyszałem o czymś takim ale też nigdy nie starałem się dostać na widownię jakiegoś programu. Ale jeżeli to prawda to skandal naprawdę! Strasznie poniżające.
23-02-2012, 04:04 PM
Nigdy nie słyszałem o takim programie i myślę, że to plotka. Żaden szanowany program nie narażałby swojej renomy (i renomy całej stacji telewizijnej), bo byłby to faktycznie wielki i niesłychany skandal.
23-02-2012, 06:50 PM
Masz rację. Osoba niepełnosprawna nie wygląda zbyt atrakcyjnie w TV, nie ukrywajmy tego...

Pozdrawiam, Arek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2012, 10:12 PM
Marta mam nadzięję, że sobie kpisz bo idąc takim tokiem rozumowania to osoby otyłe, pryszczate lub zbyt chude też nie powinny się na takich widowniach znaleźć. Uważam, że nie można nikogo tak dyskryminować. Rozumiem jak się robi casting do filmu i szuka konkretnych ludzi, ale widownia?? Szkoda słów...
25-02-2012, 04:25 PM
Marta12 nie wiem jak możesz tak pisać, tymbardziej na tym forum.. .Co w takim razie tutaj robisz skoro osoba niepełnosprawna jest dla Ciebie niepełnowartościowa? Widownia programu powinna prezentować różnych ludzi nie tylko modelki i modelów którzy wyglądaja idealnie. Osoba niepełnosprawna prezentuje się tak samo jak każdy inny normalny człowiek.
28-02-2012, 09:50 PM
(23-02-2012 10:12 PM)Monika napisał(a):  Marta mam nadzięję, że sobie kpisz bo idąc takim tokiem rozumowania to osoby otyłe, pryszczate lub zbyt chude też nie powinny się na takich widowniach znaleźć. Uważam, że nie można nikogo tak dyskryminować. Rozumiem jak się robi casting do filmu i szuka konkretnych ludzi, ale widownia?? Szkoda słów...

Taka jest prawda, tak właśnie organizatorzy myślą. W szczególności jak koncert jest gdzieś relacjonowany w TV.

Pozdrawiam, Arek
01-03-2012, 09:15 PM
Ale to nie jest twoje stanowisko w tej sprawie? Bo się pogubiłem :/ napisałaś tak jakbyś w ten sposób myślała:/ też tak zrozumiałem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Konektia.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS