Grupy

First 1 3
Rower

Grupa aktywnych sportowo

Zapraszam do grupy wszystkich aktywnych ludzi - sport wychowuje, uczy dyscypliny, samozaparcia. Kształtuj charakter za pomocą sportu, czekamy na Ciebie!
Członków: 11, Postów: 7, Ostatnia aktywność: ponad 10 lat temu

Image006

Niepełnosprawni ruchowo - "Wózkowicze"

Jest to grupa dla wszystkich, którzy próbują zmienić wizerunek osoby z niepełnosprawnością, poruszającej się na wózku oraz którzy chcą występować przeciwko wykluczeniu.
Członków: 9, Postów: 2, Ostatnia aktywność: ponad 10 lat temu

Kościól reformowany w warszawie

Misjonarze,ludzie samotni, przyjaciele Taize

Witajcie w grupie ekumenicznej,, Kalwaria Pacławska" Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Czekają was luźne spotkania,spotkania refleksyjne, spotkania w domach, luźne wyjścia do klubu, kina, teatru, obozy wędrowne,podróże po różnych ciekawym miejscach, kto się nudzi niech przyjdzie, a znajdzie coś dla siebie Kontakt: arekgodzieba@wp.pl tel. 883 069 490
Członków: 2, Postów: 2, Ostatnia aktywność: ponad 10 lat temu

Brazylijskie_seriale

seriale / sitcomy

Żeby się pośmiać; z nudów; żeby porównać nasze życie z innymi; bo ktoś polecił; bo ktoś twierdzi, że nie warto; z przyzwyczajenia; bo Mama / Babcia oglądają... Powodów do oglądania seriali jest tysiące! Jakie seriale oglądacie? Jakie polecacie? Polskie czy zagraniczne?
Członków: 6, Postów: 3, Ostatnia aktywność: prawie 11 lat temu

Pad

Gry komputerowe

Jeśli gry komputerowe to Twój sposób na wolny czas, lubisz przeżywać interaktywne przygody - zapraszam do nas :)
Członków: 6, Postów: 2, Ostatnia aktywność: około 11 lat temu

Flirt

Flircik

Grupa osób lubiących flirt i nie wstydzących się mówić o typ otwarcie.
Członków: 9, Postów: 1, Ostatnia aktywność: około 11 lat temu

Images

Książki

Powieści, nowele, poezja, baśnie... i wszystkie rodzaje książek, które czytamy. Jakie książki lubimy? Które możemy polecić innym? Jacy autorzy Nas poruszają swoimi dziełami, a których byśmy skrytykowali? A może czytaliśmy książki mało znane, o których raczej nikt nie słyszał i nie znajdziemy ich na światowych listach bestsellerów, a jednak bardzo Nam się podobały. Warto się tym dzielić...:)
Członków: 5, Postów: 1, Ostatnia aktywność: około 11 lat temu

Chlopiec-z-autyzmem-autyzm-to-choroba-2804

Rodziny dzieci z autyzmem i zaburzeniami pokrewnymi

Jeśli czujesz, że z Twoim dzieckiem jest coś nie tak, zaczęło później mówić, nie chce bawić się z rówieśnikami, a jednocześnie ma niesamowite zainteresowania - możliwe, że jest to miejsce dla Ciebie. Jeśli z kolei pracujesz z Takimi dziećmi jak Nasze - również zapraszamy. Chetnie dowiemy się o nowych terapiach, skonsultujemy postępy naszych dzieci, zapytamy o nowe możliwości. Posłuchamy, gdzie jeszcze możemy zaprowadzić nasze dzieci i co możecie nam zaproponować. Zapraszamy!
Członków: 3, Postów: 1, Ostatnia aktywność: około 11 lat temu

Logo-icon-light_x99

zarabiajmy razem

Witam wszystkich zainteresowanych dorobieniem sobie kilku groszy w sieci. Internet jest doskonałą metodą na to aby zwiększyć swój domowy budżet, przy minimalnym wkładzie własnym albo zupełnie za darmo. Wystarczy tylko czas i dobre chęci. Zapraszam te osoby które lubią przeglądać reklamowe strony internetowe innych ludzi... W tej grupie znajdziesz mnóstwo różnych serwisów zarobkowych polskich i zagranicznych... Pozdrawiam serdecznie Adam.
Członków: 1, Postów: 0, Ostatnia aktywność: -

Logo-icon-light_x99

P{raca osób niepełnosprawnych - problemy związane z pracą

Członków: 2, Postów: 0, Ostatnia aktywność: -