z dnia: 2017-02-22

Przekaż swój 1% podatku


Kategoria: 1%
Lokalizacja: Ciechanów,mazowieckie
Telefon:
E-mail: pomocdlakierowcy@wp.pl


Treść ogłoszenia

Szanowni państwo.
Mam na imię Grzegorz, jestem podopiecznym fundacji AVALON i piszę do was z prośbą o pomoc. To bardzo smutna historia, ale ja się nie poddaję! Wierzę, że dzięki Wam, rehabilitacji, oraz wytrwałości, którą w sobie posiadam, osiągnę swój cel i w przyszłości stanę na własnych nogach.

 

Kliknij – wesprzyj – udostępnij dalej.
https://pomagam.pl/pomocdlakierowcy

 

W tym roku kończę 35 lat. Byłem kierowcą samochodu ciężarowego, do czasu, gdy w styczniu 2015 roku stało się nieszczęście i mój świat przewrócił mi się do góry nogami. Podczas wypadku złamałem sobie kręgosłup i do dziś nie chodzę. Jestem sparaliżowany czterokończynowo (tetraplegia) i nawet z poruszaniem się na wózku inwalidzkim mam problemy. Lekarze specjaliści ze szpitala STOCER w Konstancinie-Jeziorna dają jednak szanse na częściowy powrót do zdrowia. Jednak abym miał jakiekolwiek szanse, potrzebna jest intensywna rehabilitacja. NFZ może sfinansować jedynie ok. 3-4 tygodni rehabilitacji w zwykłej placówce bez specjalistycznych urządzeń, na którą trzeba czekać nawet kilka lat. To kropla w morzu przy takich urazach, dlatego proszę was o pomoc, abym był w stanie uzbierać pieniądze na prywatną rehabilitację.

 

Jednym z najlepszych urządzeń do ćwiczeń pacjentów po urazie rdzenia kręgowego jest tzw. LOKOMAT i EGZOSZKIELET HAL na których zabiegi nie są refundowane przez NFZ. Są to urządzenia, które uczą pacjenta od nowa sztuki chodzenia (zainteresowanym polecam poczytać w internecie o tych urządzeniach). Niestety to bardzo dużo kosztuje. Podstawowa, 3-miesięczna terapia z użyciem egzoszkieletu hal np. w ośrodku „Centrum Rehabilitacji Constance Care” w Kierszku k. Konstancina-Jeziorny, to koszt ponad 150 tyś.zł. a mnie, przy rencie inwalidzkiej ok. 1000 zł. po prostu nie stać! Każda złotówka w tej smutnej historii ma bardzo Wielkie znaczenie dla chłopaka, przed którym całe życie, a jakie ono będzie, zależy również od was wszystkich.

 

Pamiętajcie, że warto pomagać, a w moim przypadku państwa pomoc jest początkiem mojego, nawet częściowego powrotu do zdrowia.

 

• Przekaż swój 1% podatku na moje specjalne subkonto w fundacji AVALON

 

KRS 0000 27 08 09, w rubryce „cel szczegółowy” należy wpisać NAWROCKI 4925 (ten dopisek jest bardzo ważny).

 

• Wyślij SMS charytatywny o treści POMAGAM 4925 na numer 75165. Koszt sms-a to jedynie 6.15 zł. (brutto).

 

OŚWIADCZAM, ŻE WSZYSTKIE ZEBRANE TU PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE WYŁĄCZNIE NA MOJĄ REHABILITACJĘ

 

Oficjalna strona FACEBOOK / Ogólnopolska zbiórka pieniędzy na rehabilitację.

 

* UDOSTĘPNIJ TĄ ZBIÓRKĘ DALEJ *

 

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję za wsparcie. Jesteście Kochani.

 

Jeśli macie państwo do mnie jakieś pytania, w każdej chwili można się ze mną skontaktować. Oto mój adres e-mail: pomocdlakierowcy@wp.pl

 

Galeria