z dnia: 2017-04-11

Bezpłatne kursy i płatne staże zawodowe


Kategoria: różne
Lokalizacja: Chojnice,pomorskie
Telefon: 537 838 222
E-mail: alicja.borkowska@profesja-poznan.pl


Treść ogłoszenia

PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Szukasz pracy? Chciałbyś/chciałabyś zrobić coś by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? My szukamy kogoś, komu możemy pomóc w znalezieniu zatrudnienia. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – udzielimy Ci kompleksowego wsparcia!

Aktualnie na terenie województwa pomorskiego  poszukujemy osoby chętne do odbycia płatnego stażu zawodowego z możliwością stałego zatrudnienia.

 

Osoby chcące wziąć udział muszą spełniać następujące kryteria:

- ukończony 30 rok życia;

- zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako bezrobotny;

- zamieszkujący następujące powiaty (chojnicki, bytowski, człuchowski, kościerski, malborski, kwidzyński, słupski bez m. Słupsk)

 

Ponadto:

- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu o niepełnosprawności,

- osoby długotrwale bezrobotne,

- osoby o niskich kwalifikacjach (wykształcenie maksymalnie średnie)

- osoby powyżej 50 roku życia

 

W ramach projektu oferujemy:

- płatne 3 miesięczne staże zawodowe,

- bezpłatne kursy zwiększające kwalifikacje (m.in. magazynier, logistyk, pracownik ochrony, kierowca wózków jezdniowych, księgowy, recepcjonista, opiekun osoby starszej i wiele innych)

- zwrot kosztów dojazdu

- indywidualne wsparcie doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez niniejszy portal lub bezpośrednio o kontakt pod nr telefonu 537 838 222.

Prosimy o zawarcie niniejszej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

 

Galeria