z dnia: 2017-12-13

Staże i szkolenia dla osób niepełnosprawnych


Kategoria: -
Lokalizacja: Kolbark,małopolskie
Telefon: 791332900
E-mail: marta.kulig@jmm.net.pl


Treść ogłoszenia

Firma JMM Mariusz Lewandowski zaprasza wszystkie osoby z niepełnosprawnością do udzialu w projekcie "BO JAK NIE WY, TO KTO?". Projekt indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej młodych mieszkańców Małopolski Zachodniej współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

Rekrutacja prowadzona będzie na terenie Małopolski Zachodniej w sposób ciągły aż do zakwalifikowania planowanej liczby uczestników.

 

Grupą docelową naszego projektu stanowią młodzi w wieku 15-29 lat zamieszkujący tereny Małopolski Zachodniej (powiaty: olkuski, oświęcimski, wadowicki oraz chrzanowski), bierni zawodowo, którzy w danej chwili nie tworzą zasobów siły roboczej, nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym oraz nie szkolą się. Projekt kierujemy przede wszystkim do osób  z niepełnosprawnością.

W ramach projektu oferujemy:

- szkolenia zawodowe plus stypendium szkoleniowe

- płatne staże

- opieka mentora

- pomoc w zakresie określenia ścieżki zawodowej

- pośrednictwo pracy

- dofinansowanie przejazdów

- środki na zmianę miejsca zamieszkania –bon na zasiedlenie 

Link do naszej strony internetowej: http://jmm.net.pl/jakniewytokto/

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Marta Kulig, e-mail: marta.kulig@jmm.net.pl, tel 791 332 900

Galeria