z dnia: 2018-06-04

PRACOWNIK MAGAZYNU Z OPONAMI /Niemcy

Kategoria: różne
Lokalizacja: Wrocław,dolnośląskie
Telefon: 512522523
E-mail: rekrutacja@eastpower.com

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

PRACOWNIK MAGAZYNU Z OPONAMI

Stanowisko: Pracownik magazynu z oponami

Lokalizacja: okolice Drezna

Zakres obowiązków:

  • praca na magazynie z oponami
  • kompletowanie opon do wysyłki
  • załadunek i rozładunek opon

Wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy od lipca
  • własny samochód - mile widziany
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego  - mile widziana

Oferujemy:

  • umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • zapewnione zakwaterowanie
  • opieka Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523, 575 440 254

Galeria