z dnia: 2018-06-21

POMOC KUCHENNA W HOTELU

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon: 512522523
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcja ze współpracy.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: okolice Norymbergii

Zakres obowiązków:

  • pomoc w pracach kuchennych ( obieranie warzyw, praca na zmywaku)
  • dbanie o czystość na kuchni
  • pomoc kucharza w codziennym przygotowywaniu posiłków
  • sprzątanie pokoi po gościach hotelowych

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego albo angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewnione i opłacone wyżywienie
  • możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523

Galeria