z dnia: 2018-06-26

Magazynier / PRACA

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon: 512522523
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

MAGAZYNIER

Stanowisko: Komisjoner / magazynier – magazyn z oponami

Lokalizacja: Zwickau

Termin : 17.07.2018 – 30.11.2018

Zakres obowiązków:

  • komisjonowanie i przygotowywanie do wysyłki opon i felg samochodowych
  • skłądowanie na palety opon wg zamówienia
  • lokalizacja opon i felg samochodowych na magazynie
  • załadunek i rozładunek opon

Wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy od lipca
  • własny samochód - mile widziany
  • doświadczenie w pracy na magazynie mile widziana

Oferujemy:

  • umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • zapewnione zakwaterowanie blisko pracy max. 5 km
  • opieka Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia
  • możliwość wyjazdu w grupach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523, 575 440 254

Galeria