z dnia: 2018-07-06

OPERATOR CNC

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon: 512522523
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Stanowisko: Operator CNC

Lokalizacja: okolice Drezna

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek lub frezarek CNC
  • pomiary za pomoc narzędzi pomiarowych
  • wprowadzanie korekt do programów z pulpitu
  • praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy tokarkach lub frezarkach cnc
  • doświadczenie w wprowadzaniu korekt w programie
  • znajomość oprogramowania Fanuc, Heidenhain lub Sinumerik
  • znajmość obsługi komputera
  • język niemiecki mile widziany
  • własny samochów mile widziany

Oferujemy:

  • polska umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • zapewnione zakwaterowanie, pokoje max. 2 osobowe blisko zakładu pracy
  • opieka Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, pomoc przy zameldowaniu
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523, 575 440 254

Galeria