z dnia: 2018-08-01

Operator CNC

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon:
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

OPERATOR

Stanowisko: Operator CNC

Lokalizacja: okolice Drezna

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek lub frezarek CNC

  • pomiary za pomoc narzędzi pomiarowych

  • wprowadzanie korekt do programów z pulpitu

  • praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy tokarkach lub frezarkach cnc

  • doświadczenie w wprowadzaniu korekt w programie

  • znajomość oprogramowania Fanuc, Heidenhain lub Sinumerik

  • znajmość obsługi komputera

  • język niemiecki mile widziany

  • własny samochów mile widziany

Oferujemy:

  • polska umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym

  • zapewnione zakwaterowanie, pokoje max. 2 osobowe blisko zakładu pracy

  • opieka Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, pomoc przy zameldowaniu

  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523, 575 440 254

Galeria