z dnia: 2018-08-02

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon:
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.
Stanowisko: Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: ZwickauTermin : od zaraz
Zakres obowiązków: Przygotowywanie do wysyłki opon i felg samochodowych, Składowanie na palety opon wg zamówienia,Lokalizacja składowanych opon oraz felg samochodowych na magazynie, Pomoc przy załadunku oraz rozładunku opon samochodowych, Obsługa wózka widłowego
Wymagania: Uprawnienia na wózek widłowy ( dla osób zainteresowanych pracą nie posiadających uprawnień możliwość dofinansowania przez pracodawcę kursu na obsługę wózka widłowego ) Dobra kondycja fizyczna, Mile widziane doświadczenie Mile widzany własny samochód Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy: umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ praca w pełnym wymiarze godzinowym , długoterminowe zatrudnienie zapewnione zakwaterowanie blisko pracy max. 5 km . Mieszkanie w pełni wyposażone 3-pokojowe, 2 osoby w pokoju. opieka Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia możliwość wyjazdu w grupach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.plWięcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523, 575 440 254

Galeria