z dnia: 2018-08-09

Spawacz MAG / Slusarz

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon: 512522523
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Termin od: 16.07.2018 – 31.12.2019

Lokalizacja: FULDA

Stawka: 12,50 EUR/Brutto + dodatki iGZ(nadgodziny + 25%)

Wymagania:

  • Obsługa narzędzi elektrycznych

  • Umiejętność spawania MAG

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze

  • Własny samochód

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego, (elementów mostów, torów kolejowych)

  • Cięcie i kształtowanie prętów płaskowników stalowych oraz łączenie ich w przewidziane konstrukcje metodą nitowania lub spawania.

  • Obsługa suwnicy przy montażu cieżkich elementów stalowych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: szlifierka, wiertarka

  • Utrzymywanie urządzeń i sprzętu w stałej gotowości i sprawności technicznej

  • Organizacja zakwaterowania po stronie pracodawcy (dopłata pracownika 100 EUR / miesiąc)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512-522-523

Galeria